Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Н.-Сіверському та Семенівському районах побував голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко

Автор О.Філонова

Сьогодні з робочою поїздкою в Н.-Сіверському та Семенівському районах побував голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко. В поїздці його супроводжував заступник - керівник апарату ОДА Микола Стрілець. Володимир Миколайович зустрівся з головами Н.- Сіверської та Семенівської РДА та Н.- Сіверської райради, оглянув місце, де, ймовірно, буде збудовано цементний завод.

 

Це близько 40 га земель, що на території Ларинівської с/р на відстані 1 км 200 м від цього н.п.  Далі - голова ОДА ознайомився з підготовчими роботами по реконструкції котельні та тепломережі Костобобрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та будівництва артсвердловини. Побував в школі с. Олександрівка, де обговорили питання реконструкції шкільної газової котельні.А в Н.- Сіверському пройшла підсумкова нарада за участю керівництва р- ну, міста, Ларинівського сільського голови, представників Держкомзему та управління охорони навколишнього природного середовища, де відбулась відверта розмова щодо будівництва цементного заводу.

f t g m

счетчики