Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Головна ялинка міста запалала новорічними вогнями

Автор Н.Скляренко

Герої різних мультфільмів зібралися в одному місці, аби зустріти Новий рік. Було багато радісних та яскравих моментів. Не обійшлося й без викрадення ялинки. Проте завершилось все добре.

Незважаючи на примхи погоди настрій у всіх, хто прийшов на свято був новорічний.

 

«Хотілося, щоб на Новий рік була гарна новорічна погода, щоб цей рік приніс удачу, здоров’я, благополуччя, щоб всі жили в мирі і злагоді.»

«Найголовніше для нас - це наші діти. Хотіли, щоб була веселіша програма, частіше запрошували дітей розповідати вірші, пісні, щоб не забували дітей.»

Особливо багато цьогоріч навколо головної ялинки зібралось дітлахів. Всі вони терпляче чекають Діда Мороза.

«Я хочу, щоб він до мене прийшов у Новорічну ніч».

«У лісі, лісі темному, де ходить хитрий лис, росла собі ялиночка і зайчик з нею ріс.»

«Я хочу від Діда Мороза наклейки.»

Всі із задоволенням танцювали під пісні про зиму, Новий рік та кохання. Зі святом новгород-сіверців привітав міський голова Сергій Пунтус.

Сергій Пунтус – міський голова: «Я хочу поздоровити вас з наступаючими новорічними святами. Побажати всім здоров’я, достатку, терпіння. Все погане залиште в році, що минає, а в Новому році бажаю всім здоров’я і достатку.»

Лісова пухнаста красуня запалала яскравими вогниками, сповіщаючи про прихід Нового року, а Дід Мороз зі Снігуронькою запросили всіх бажаючих до хороводу. Добрий дідусь пригощав малечу цукерками. Завершилось святкування феєрверком, який додав всім гарного настрою.

f t g m

счетчики