Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сумлінному платнику – винагорода

Автор Н.Скляренко

З 1 липня по 21 грудня тривав конкурс "Найсумліннійший платник 2011", що організувало ВАТ "Чернігівобленерго". Всього обрали 20 кращих побутових платників електричної енергії з Н.-Сіверського, які взяли в ньому участь.

Якщо у вас укладений договір про користування електроенергією, ви своєчасно сплачуєте комунальні послуги і не є порушником, або ж боржником, тоді у вас є можливість взяти участь у конкурсі «Найсумлінніший платник». Цьогоріч в Новгород-Сіверському РЕМі обрали двадцять таких споживачів електроенергії. Серед них влаштували розіграш. Кожен обирав конверт, в одному з яких і був сертифікат з 50% знижкою на оплату електроенергії протягом шести місяців. За результатами цьогорічного конкурсу щасливим переможцем став Сергій Горбач.

Сергій Горбач – переможець: «Настрій святковий, я виграв. Конкурси завжди потрібні і не тільки для абонентів, а й для організацій. Буде доповнення до сімейного бюджету».

Сумлінний платник отримав заслужену винагороду і заощадить свої кошти.

f t g m

счетчики