Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Дев'ятою сесією шостого скликання депутати районної ради завершили рік

Автор О.Філонова

Дев'ятою сесією шостого скликання депутати районної ради завершили свою роботу в цьому році. Розглянули 13 питань.

Голова РДА В'ячеслав Кауфман повідомив депутатам, що протягом кількох днів з району вивозитимуть отрутохімікати. Зі свого боку голова районної ради Віктор Душин попросив проконтролювати цей довгоочікуваний процес.

Віктор Душин – голова райради: «Будь ласка, особисто проконтролюйте, щоб токсичні отрутохімікати були вивезені.»

Далі - розглянули Програму економічного та соціального розвитку на 2012 рік. В сільському господарстві планують створити конкурентоздатне виробництво, покращити умови життя і праці селян, збільшити розмір орендної плати. Серед прогнозних показників, озвучених начальником управління економіки та розвитку інфраструктури РДА Іриною Пузирей, такі:

Ірина Пузирей – начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації: «За прогнозами з позитивною динамікою  будуть працювати всі галузі. У 2012 році обсяги промислового виробництва зростуть на 1,5%.»

Мають зрости, згідно з Програмою, обсяги промислового виробництва, посилитись інвестиційна складова. На сесії було затверджено районну програму "Власний дім", Програму "Запобігання та лікування сердцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2012-2015 роки. Адже ці хвороби найбільш поширені патології. У структурі смертності України питома вага сердцево-судинних хвороб становить більше 60%, а в Н.-Сіверському районі 77,3%, що пов'язано з віковим складом населення. Депутати затвердили зміни до районного бюджету на 2011 рік, погодились з необхідністю відшкодування витрат на проїзд людей з хронічною нирковою недостатністю і витрат, пов'язаних з депутатською діяльністю. За Кіровською і Мамекинською школами затвердили статус загальноосвітніх шкіл І ступеня. Розглянули ще ряд питань, зокрема і таке - чи починати в наступному році сесії районної ради державним гімном і, на відміну від решти питань, згоди не дійшли. Чи буде грати гімн – почуємо вже в новому році. А з наступаючими святами депутатський корпус привітав голова районної ради В. Душин.

f t g m

счетчики