Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Українська міліція відзначає двадцяту річницю

Автор О.Лельотко

Українська міліція відзначає двадцяту річницю створення. Напередодні професійного свята в малому залі РПК пройшли урочистості. Найкращі правоохоронці отримали нагороди. Завершились урочисті збори святковим концертом.

"Точкою відліку в історії української міліції вважають 20 грудня 1990 року.  В цей день Верховна Рада України прийняла Закон про міліцію. Людина була, є і залишається в центрі уваги нашої діяльності, вона повинна почувати себе захищеною, твердо знати, що міліція завжди прийде на допомогу", - такими словами розпочав урочисті збори начальник Н.-Сіверського райвідділу УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Василь Пархоменко. Він зазначив, що до професійного свята особовий склад підійшов з певними успіхами в роботі. З 254 злочинів, зареєстрованих в районі, було розкрито 220. Василь Миколайович висловив велику вдячність колективу.

Василь Пархоменко - начальник Н.-Сіверського РВ УМВС: "Криміногенна ситуація в нашому районі стабільна, контрольована. Це колективна заслуга всіх служб і підрозділів. Правопорядок - це цінність, яка здобувається важкою працею."

У святкуванні двадцятої річниці української міліції взяли участь представники влади.

В'ячеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "Бажаю вам одного, аби менше телефонували на 102. Якомога частіше бувайте в колі сім'ї."

Поздоровив з професійним святом працівників та ветеранів міліції голова Н.-Сіверської районної ради Віктор Душин. "Не дивлячись на всі складнощі, працівники міліції відповідально ставляться до службових обов'язків", - зазначив під час урочистостей міський голова Сергій Пунтус. Багато гарних слів цього дня лунало на адресу правоохоронців. Їх також вітали представники силових структур та ветерани міліцейської служби. Під час урочистостей за значний внесок у справу дотримання правопорядку в Україні нагороджували найкращих. Правоохоронці отримали почесні грамоти районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, відзнаки районного відділу міліції та Міністерства внутрішніх справ України, грошові премії. Завершились урочисті збори концертною програмою, а далі - знову повсякденна робота, без якої більшість працівників внутрішніх справ не уявляють свого життя.

Дмиро Чичкань -  помічник начальника Н.-Сіверського РВ УМВС: "Не можу без роботи, звик до навантажень. Не можу сказати зараз важче, чи легше. У будь-який час у роботі були плюси та мінуси. Головну роль у виборі моєї професії зіграв батько. Службу в міліції обрав і мій менший брат."

f t g m

счетчики