Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

8 золотих медалей вибороли н.-сіверські боксери

Автор О.Лельотко

8 золотих медалей привезли н.-сіверські боксери зі змагань, що проходили у смт Десна. В турнірі брали участь спортсмени 10-ти та 11 річного віку.

Минулими вихідними в смт Десна Чернігівської області пройшов турнір з боксу. Його присвятили Дню Збройних Сил України. У змаганнях брали участь 8 команд, дві з Чернігова і по одній з Ніжина, Коропа, Ічні, Десни, Новгорода-Сіверського та Києва. За звання переможця змагалися спортсмени 2000 та 2001 років народження. Наше місто представляло 14 юних боксерів. Всі новгород-сіверці гідно провели бої. Чотирьом хлопцям трохи не пощастило, вони за рішенням суддів поступилися суперникам і стали срібними призерами змагань. Інші вихованці Віктора Балабка – перемогли своїх суперників. Найкращими у своїй ваговій категорії стали Владислав В’язовик, Богдан Іллющенко, Артем Нагуло, Данило Сисоєв, Микола Шабетя, Назар Хохленко, Станіслав Ковальов і восьма - н.-сіверська чемпіонка Настя Шпанюк.

15 грудня у н.-сіверців чергові змагання. Вони пройдуть серед ветеранів боксу.

f t g m

счетчики