Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

При прокурорі району відбулась координаційна нарада

Автор Н.Даценко

При прокуратурі району відбулась координаційна нарада щодо стану боротьби із злочинностю району. Як повідомив прокурор району Анатолій Бабич, кількість правопорушень за минулий рік хоч і не значно, та збільшилась. Отже керівники правохоронних, контролюючих структур, представники влади радилася, як цьому протистояти.

За словами прокурора району Анатолія Бабича, за 2010 рік зареєстровано 255 злочинів, це на 22 більше, ніж у попередній рік. Додалося правопорушень у сфері економіки, незаконному обігу наркотиків. Мінус у крадіжках і розбійних нападах.

За повідомленням Анатолія Бабича, складено 2 протоколи відносно корупційних дій посадовців двох сільських рад. 3 кримінальні справи направлені прокуратурою на додаткове розслідування, які згодом були передані до суду, виправдальні вироки не виносились. Протягом 2010 року випадків незаконного притягнення до кримінальної відповідальності не було, відсутні незаконні затримання громадян. Порушено 2 кримінальні справи по факту корупції проти посадових осіб Н.-Ссіверського АПК і відділу освіти. Винуваті притягнуті до кримінальної відповідальності. І вже в січні, як зазначив Анатолій Бабич, порушена кримінальна справа по незаконній вирубці лісу. Як сказав на нараді начальник райвідділу міліції Василь Пархоменко, не дивлячись на проведену профілактичну роботу, завдань у правоохоронців вистачає.

Що стосується тяжких злочинів, то їх розкрито 75%. В цілому, підсумував Василь Пархоменко, по розкриттю злочинів Н.-Сіверський район у трійці перших в області. Як повідомили керівники органів, що контролюють фінансову діяльність, робота у цьому напрямку ведеться постійно і результативно. Перший заступник голови РДА Іван Гавриленко наполягав на посиленні роботи з легалізації робочих місць.

Акцентувалася увага і на охороні майна підприємств-банкрутів, коли, наприклад, без згоди власників їх майно знаходить господаря. Як зазначив міський голова Сергій Пунтус, непогано було б активізувати роботу народних дружинників, бо чимало спроб міської ради щось облаштувати нищаться хуліганами, а відновлювати доводиться за рахунок міського бюджету. За підсумками наради прийнята відповідна постанова.

f t g m

счетчики