Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Е.Прутнік і С.Прокопенко з робочим візитом у Новгороді-Сіверському

Автор О.Філонова

З робочою поїздкою у Н.-Сіверському побували народний депутат України Едуард Прутнік та перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

Шанованих гостей на Новгород-Сіверщині зустрічали з хлібом-сіллю. Програма перебування народного депутата України Е.Прутніка і першого заступника голови облдержадміністрації С.Прокопенка була насиченою подіями. Зранку вони вшанували пам'ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни покладанням квітів до стін Спасо-Преображенського монастиря. Далі - закипіла робота в громадській приймальні. Коло проблем, з якими звернулися новгород-сіверці, широке - від особистих питань до загальнорайонних. Зустрілися представники влади і з працівниками ЦРЛ.  Близько 1000 примірників книг різноманітної тематики подаровано читачам РДБ. А на вул.Коротченка відбулось урочисте відкриття дороги після капітального ремонту.

 

Станіслав Прокопенко - перший заступник голови облдержадміністрації: "Подія в маштабах області не така вже й значна, проте вона є надзвичайно актуальною для жителів вулиці.  Зупинятись на досягнутому ми не збираємося.  На черзі ремонт доріг вулиць центральної частини міста.  Хочу щиро привітати із знаковою подією всіх присутніх.  Це яскраве свідчення того, що область, як і країна вцілому, розвивається, впевнено крокує у майбутнє."

Едуард Прутнік - народний депутат України: "Дуже приємно, що дорогу зробили саме тут. Це символічно, бо це дорога до храму. Дуже хочеться вірити, що це перший крок до великих змін у місті та країні. Ситуація непроста і кожен такий момент стає значущим. Наша задача зробити життя людей кращим."

Червону стрічку перерізано і дорогу освятив отець Петро і запросив гостей до храму. Побували вони й в родині Пушкар, яка мешкає по вул. Леваневського. Як завжди, не з порожніми руками, а з подарунками для цієї прийомної сім'ї. Завітали до Новгород-Сіверської РДТРК "Сіверська", де народний депутат Е. Прутнік дав інтерв'ю.

{youtube}834oYwRg5pY{/youtube}

f t g m

счетчики