Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Проблеми з освітленням вулиць обіцяють вирішити

Автор О.Лельотко

В нашому місті є ряд віддалених вулиць, які в темну пору доби майже не освітлюються. Існують проблеми з освітленням і на інших вулицях. На даний час у міській раді коштів на фінансування цих робіт нема. Проте міський голова Сергій Пунтус нас запевнив, що протягом двох тижнів вже на деяких вулицях освітлення покращиться.

Незадовільний стан доріг на вулицях міста може стати причиною травмувань. Якщо вдень ямки ще можна побачити і обійти, то в темну пору доби це зробити важко, особливо коли дорога практично не освітлюється. В нашому місті ряд таких вулиць. Над покращенням освітлення в місті працюють вже тривалий час, зазначає Сергій Пунтус, проте профінансувати ці роботи міська рада зараз не може, бо немає коштів.

Сергій Пунтус - міський голова: " Минулого тижня ми вже були поставлені перед фактом, що до кінця року ми не зможемо профінансувати виконання цих робіт. Все одно освітлення по місту ми повинні зробити. Зараз ми активно ведемо переговори з організаціями, з приватними підприємцями для того, щоб знайти вихід з цієї складної ситуації і, завдяки будь-якій допомозі з боку підприємств та підприємців, тієї організації, яка займається проведенням робіт по ремонту вуличного освітлення, ми знаходимо спільну мову, і я вважаю, що в наступні два тижні ми ці роботи повинні виконати і привести освітлення міста в кращий стан".

Найбільш проблемні вулиці знаходяться на околицях міста - говорить Сергій Пунтус. Чимало скарг щодо відсутності освітлення до міської ради надходить від мешканців району Покровщини.

Сергій Пунтус - міський голова: "Знаходиться в аварійному стані опора, через яку проходить освітлення, її потрібно замінити, і треба зробити чистку траси, через яку будуть проходити дроти на освітлення цього відрізка вулиці, потрібно відчистити від заростей, які там є. Там є невелика проблема - цей стовп знаходиться на приватному городі, тому роботи треба проводити не технікою, а вручну. В нас вже є домовленість, ми днями домовимося, як ми ці роботи проведемо, і я вважаю, що ці роботи ми також проведемо".

Аби поліпшити освітлення на Покровщині міська рада уклала угоди з організацією, що займається вирішенням відповідних питань, а також з депутатами, що мешкають та опікуються цим районом.

Сергій Пунтус - міський голова: "Я сьогодні з цими депутатами зустрічався, розмовляв, вони обіцяють провести роботу на взаємовигідних умовах. Тобто організація, що займається ремонтом освітлення, виконує цю роботу, а той депутат надає відповідну допомогу цій організації у виконанні робіт, і в цьому випадку в нас є відповідна домовленість, обидві сторони на це згодні, буквально після вихідних ця робота також буде проводитися".

За словами Сергія Вікторовича вони надаватимуть перевагу економним лампочкам, аби менше було проблем із їх замінами. Зараз же ввечері вмикають вуличне освітлення о 17-00 годині, вимикають опівночі. В разі необхідності, якщо темніти буде раніше, режим можуть змінити.

f t g m

счетчики