Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Як отримати субсидію?

Н.Скляренко

499 мешканців Н.-Сіверського району на сьогоднішній день оформили субсидії на цей опалювальний період. Зараз прийом документів у відділі субсидій триває. Хто має право на субсидію і який пакет документів треба при собі мати?

Якщо ви пенсіонер або отримуєте мінімальну заробітну плату, то можете скористатися пільгою, яку надає вам держава, тобто оформити субсидію напередодні опалювального сезону, а для того, аби дізнатися чи маєте ви право на цю пільгу, вам слід звернутися у відділ субсидії, який знаходиться у районній державній адміністрації.

Світлана Ігнатик - начальник відділу субсидій райдержадміністрації: "В управлінні праці та соціального захисту населення Новгород-Сіверської адміністрації продовжується прийом документів для призначення субсидії на природний газ індивідуального опалення та житлово-комунальні послуги на опалювальний період 2011-2012 років. Для призначення субсидії у відділ адресних соціальних послуг слід надати такі документи: довідку про склад сім'ї, довідку про земельну ділянку, земельний пай, довідку про доходи за попередні 6 місяців, паспорт, ідентифікаційний код.

Що ж стосується пенсіонерів, то їм оформляти субсидію ще простіше, бо їх данні вже є і спеціалісти з відділу субсидії роблять відповідні розрахунки, після чого повідомляють особу чи має вона право на субсидію і в якому розмірі.

"У мене власний дім, живу я одна. Так мені дають субсидію, оформлювати її допомагає соціальний працівник. Першого листопада подав документи, в цьому році якось швидко, але коли будуть готові документи невідомо."

Люди, що були нами опитані, мають одностайну думку: зібрати документи цьогоріч стало простіше. Особисто до комунальних служб їм звертатися не треба, з відділу субсидій спеціалісти самі роблять запити, в черзі під кабінетами чиновників також стояти не треба.

Світлана Ігнатик - начальник відділу субсидій райдержадміністрації: "В управлінні праці та соціального захисту населення проводяться попередній запис на прийом документів за телефоном 2-32-58 або при особистому зверненні".

Тож, якщо ви маєте статус малозабезпеченого, то звертайтеся у відділ субсидій РДА і там вам допоможуть отримати пільгу.

f t g m

счетчики