Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

На ринзі найменші боксери

Автор О.Лельотко

6 перемог, 5 нічиїх, 4 програші - такий результат найменших н.-сіверських боксерів на чемпіонаті ДЮСШ "Олімп". Змагання пройшли на ринзі Н.-Сіверського.

Уже вдруге цієї осені Н.-Сіверські боксери радо зустрічали на своєму ринзі суперників. Цього разу за звання чемпіона боролися найменші спортсмени з 7 до 11 років. Переважна більшість учасників з нашого міста, інші з Ічні та Шостки. Суддями чемпіонату ДЮСШ "Олімп" були старші н.-сіверські боксери, які неодноразово ставали переможцями різних змагань. Це Андрій Тимошенко, Владислав Жура, Владислав Мовчан, та Кирило Шпанюк. Пройшло 16 боїв, один з яких був товариським, за участю н.-сіверського спортсмена Владислава В'язовика. Наших боксерів було 17, представників з Ічні та Шостки 15. Тому н.-сіверці брали участь у всіх поєдинках, один спаринг, навіть, провели між собою. За результатами всіх боїв у наших земляків 6 перемог, 5 нічиїх та 4 програші. Золото для команди здобули Станіслав Ковальов, Антон Сватко, Артем Нагуло, Богдан Іллющенко, Данило Сисоєв, та Настя Шпанюк, яка знову перемогла свою суперницю з Ічні. Оскільки нічия - це також певна перемога, то до колекції нагород н.-сіверців слід додати ще 6 найвищих нагород. Хлопці ж, які програли суперникам, принесли команді 4 срібні медалі.

f t g m

счетчики