Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

"Ангели війни" знімали в районі

Автор І.Радковець

Ще один фільм знято в районі. "Ангели війни" - така його робоча назва, знімала російська кінокомпанія "Пронтофільм" за участю українських і російських акторів. Значну частину фільму зняли в Ларинівці.

Школу в селі Ларинівка просто не впізнати - з 6 ранку тривають зйомки фільму "Ангели війни".

Декорації, німецький прапор на школі, заклеєні вікна, огороджена колючим дротом територія - все це нагадує справжні воєнні роки. Так відбуваються зйомки фільму про те, як у воєнний час залишитись людиною.

Тетяна Ходаковька - режисер: "Місто сподобалось людьми, у нас було дуже багато людей місцевих в масових сценах, з ними дуже легко працювати. Також дуже красиві місця, збереглося багато старих будинків. І в цьому всьому дуже легко відчути ту атмосферу, яка потрібна для нашого фільму."

На майданчику одна за одною відбувалися репетиції, зйомки. Активну участь брали і найменші жителі села. Фільм "Ангели війни" - спільний проект з російськими та українськими акторами, приїхали й актори з Німеччини. Але з усіма режисер та продюсер знайшли спільну мову, бо мають власний підхід.

Максим Осадчий - виконавчий продюсер: "Н.-Сіверський, Ларинівка мають цілі вулиці, які мінімально задекорувавши, можна зняти вулиці 1942 року. Нам дуже подобаються люди, яких ми знімаємо з місцевого населення, ми їх одягаємо, гримуємо, все в них виходить."

Це праця, яка потребує багато зусиль, натхнення, творчості, винахідливості, терпіння. Цілий день на майданчику змінювалися не лише декорації, а й настрій робочої групи. Та все ж кіно для них є улюбленою справою.

Сергій Лисяний - директор: "Для мене в цьому нема нічого складного, бо це моя улюблена робота, я б сказав,що хобі. Тому сказати, що важко - ні, а сказати, що приємно - так. Акторів знайти важче, ніж об'єкти для зйомок, тож режисер вибирає акторів, ми дивимось, чи задіяні вони в інших проектах, і таким чином ми підбираємо собі акторів".

f t g m

счетчики