Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чи відремонтують вулицю Коротченка до зими?

Автор Т.Лось

Капітальний ремонт дороги по вулиці Коротченка у міській раді сподіваються завершити до кінця жовтня. Також у цьому році планують відремонтувати дорожнє покриття по вул. Радянській.

Обидві вулиці Коротченка і Радянська для міста мають майже стратегічне значення. Десятки містян щоденно з віддалених вулиць добираються ними до центру міста. Проект ремонту цих доріг був зроблений кілька років тому, та коштів під нього не було. В минулому році існуючу документацію осучаснили. І ось наприкінці серпня роботи з ремонту дороги розпочалися. Через затримку з виділенням коштів вони ведуться не такими швидкими темпами, як хотілося б, розповідає голова міської ради Сергій Пунтус,але є сподівання, що вже до кінця жовтня мешканці міста зможуть користуватись оновленою дорогою.

Сергій Пунтуc - міський голова: "Хотілось, щоб темпи виконання цих робіт були набагато кращі, але ж я казав, що є і фінансові проблеми, і ряд інших проблем, але найближчим часом при спілкуванні з керівником цього проекту було виявлено, що ці проблеми вирішуються. Найближчим часом темпи виконання цих робіт будуть набагато кращими і набагато швидшими. На даний момент там сплановано те дорожнє покриття, яке було раніше, тобто той камінь, який був піднятий з дороги, знову буде покладений на цю дорогу. Чому так було спроектовано? Тому що зверху після дощів та після розтавання снігу йде дуже серйозний потік води і, якщо цю всю вулицю покласти асфальтобетонним покриттям, то вода зверху буде розганятися и руйнувати все на своєму шляху."

Сергій Вікторович також запевнив, що якість ремонтних робіт постійно перевіряється. У планах міської ради ремонт доріг і на інших вулицях. На деякі кошторисно-проектна документація вже готова, на інші - в стадії розробки. Все одразу відремонтувати не вдасться, зауважує міський голова, не має таких коштів. Тому хочуть хоч потроху, але робити капітально, щоб слугувало дорожнє покриття не один рік.

f t g m

счетчики