Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

На мітингу-реквіємі вшановували пам’ять загиблих при форсуванні Десни

Автор Н.Даценко

Н.-Сіверський відзначив 68-у річницю визволення від фашистських загарбників. Пам'ять загиблих при форсуванні Десни вшановували на мітингу-реквіємі. Школярі, студенти опустили на хвилі річки віночки зі свічками, що світилися як пам'ять нащадків про героїчних предків.

"Герої живі доти, поки жива пам'ять про них, - зазначив, звертаючись до молоді заступник голови РДА Павло Плотніков, - ми повинні дякувати їм за мирне життя, переймати безцінний досвід."

Павло Плотніков - заступник голови РДА: "Те мирне життя, яким ми зараз можемо насолоджуватись, воно далося дорогою ціною. Ціною крові, ціною життя наших предків. На щастя, в нас ще є живі учасники бойових дій під час Великої Вітчизняної війни. Шановні діти, це наш з вами святий обов’язок шанувати їх, допомагати їм, пам'ятати про тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня".

Вітав з Днем міста голова спілки ветеранів Афганістану Іван Шульга. Сповнені гордої  відповідальності за свою місію, маленькі читці дякували у віршованій формі.

"Мир - це все, що в світі найкраще, не забувайте цього нізащо. Хай завжди буде мир."

Різнокольорові кульки полетіли в небо, у вінках, що тримали в руках юнаки і дівчата, запалали свічки.

"Я дуже пишаюсь своїми предками, своїми прадідами, які воювали на війні, які віддали своє життя за звільнення Новгорода-Сіверського від фашистських загарбників, цей вінок в пам'ять про мого прадіда, який не повернувся з другої світової війни."

"Ми хочемо покласти цей вінок в пам'ять про загиблих воїнів, які віддали своє життя за нашу свободу і за те, що ми живимо в вільній країні."

Спустившись до Десни, у водах якої знайшли вічне пристанище ті, хто визволяв місто від окупантів, юнь поклала на хвилі вінки пам'яті. Дійсно, поки про героїв пам'ятатимуть, вони живі.

f t g m

счетчики