Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Н.-Сіверській гімназії №1 пройшов "Олімпійський урок"

Автор О.Лельотко

В Н.-Сіверській гімназії №1 пройшов "Олімпійський урок". Провели його відомі далеко за межами України спортсмени  Ніна Лемеш та Петро Лобас. Окрім теплої бесіди та атографів, діти взяли участь у вікторині на олімпійську тематику. Також цього дня з рук вельмишанованих гостей найкращі спортсмени Н.-Сіверщини отримали подарунки.

Більше сотні спортсменів, учнів Н.-Сіверської гімназії №1, зібралося в актовому залі, аби побути на уроці. І це урок був не звичайний, а олімпійський, провели його для школярів імениті спортсмени: заслужений майстер спорту з біатлону, чемпіонка Європи, призерка чемпіонатів Світу та Європи, переможниця етапів Кубку Світу, зокрема трьох Олімпійських ігор, Кавалер ордену княгині Ольги третього ступеню Ніна Лемеш та не менш відомий наш земляк майстер спорту Радянського Союзу з дзюдо та самбо, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей сиріт "Олімп" Петро Лобас. Вони розповіли про свою спортивну кар'єру, про перші медалі та про те, чим займаються зараз. Наголосили на тому, що якщо є талант і бажання, мета у будь-якому виді спорту буде обов'язково досягнута.

Ніна Лемеш - заслужений майстер спорту з біатлону: "Пройшовши 3 Олімпійські ігри, пройшовши 12 чемпіонатів Світу і чемпіонатів Європи, я вам можу зараз сказати з впевненістю, що кожна людина, кожна дитина, яка займається спортом чи професійно чи любительськи, кожна ця людина буде успішною. Тому що спорт формує в нас перш за все особистість. Якщо у вас є талант і величезне бажання, якщо ви поставите собі мету, то ви обов'язково її досягнете.  І якщо я уже кільканадцять років тому  вийшла з невеличкого села Борзнянського району і досягла таких успіхів, то я думаю серед вас обов'язково є олвмпійці."

"Спорт та здоров'я - дві складові одного цілого,"- впевнений Петро Лобас.

Петро Лобас - майстер спорту СРСР з дзюдо та самбо: " Я всіх вас вітаю з цим олімпійським днем. Бажаю вам олімпійського здоров'я. Подумайте сьгодні всі, і завтра на стадіони, спортивні майданчики, секції, це майбутнє, це ваше здоров'я."

Ніна Лемеш влаштувала для справжніх спортсменів справжній екзамен з історії олімпійських ігор, кожен, хто відповідав вірно, отримав сувенір. Відомі наші земляки також зробили сюрприз для гімназії - подарували книжки, брошури та енциклопедії про олімпійські види спорту. На цьому сюрпризи не завершились. Всі найкращі у своєму виді спорту хлопці та дівчата також отримали з рук спортсменів пам'ятні подарунки. Наприкінці заходу учні гімназії мали змогу сфотографуватись з зірками спорту та отримати автографи.

f t g m

счетчики