Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В I півріччі в районі зросла злочинність

Автор О.Філонова

В районі зросла злочинність. Більше, ніж на 9% лише за півроку. Підводячи підсумки за півріччя прокурор району відмітив збільшення кількості грабежів і крадіжок. Проте не виявлено випадків хабарництва та корупції.

Хабарництва та корупції в І півріччі не виявили, проте крадіжки правоохоронці реєструють ледь не щодня. Побільшало й грабежів - цьогоріч аж шість проти одного за півроку 2010.

Анатолій Бабич - прокурор району: "Буквально на днях була порушена кримінальна справа по факту пограбування з застосуванням насильницьких методів. Невідомі напали на сторожа та спричинили шкоду на загальну суму більше 100 тис. грн."

Серед найпоширеніших - заяви про втрату мобільних телефонів, проте зазвичай молоді люди впевнено не можуть пояснити - чи їх телефон вкрали, чи вони загублені. Розкрито й один факт навмисного вбивства та виявлено 23 в сфері економіки. 28 липня вступив в дію Закон про амністію, в якому цілий перелік категорій осіб, які звільняються.   Але постраждалі від злочинних дій цьому навряд чи радіють.

Анатолій Бабич - прокурор району: "В деяких випадках реакція потерпілих негативна, вони не розуміють, як так проти них був скоєний злочин, а особа, яка його скоїла, звільняється від покарання. Вчора розглядалась судова справа по факту зґвалтування, в даному випадку особа, яка здійснила правопорушення, перебувала під арештом, повинна бути звільнена від відповідальності згідно з Законом України про амністію."

Є ще два напрямки, на які треба б додатково спрямувати свою енергію правоохоронцям, а саме - на профілактику злочинності серед неповнолітніх, яка за показниками зросла більш, ніж вдвічі та на боротьбу з продажем наркотиків.

Анатолій Бабич - прокурор району: "Ця тенденція зберігається з минулого року. Ця ситуація буде проаналізована і я вважаю, що служби, які відповідають за цю ділянку роботи, неналежним чином виконують свої обов’язки. Також в нашому районі зберігається тенденція до збільшення виявлення злочинів щодо незаконного обігу наркотичних речовин."

Зазвичай за продаж наркотиків притягують молодь, яка  таким чином підзаробляє собі на відпочинок, а має натомість власну скалічену долю і гіркі сльози батьків.

f t g m

счетчики