Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Особливе привітання Леоніду Кучмі у День народження

Автор Н.Даценко

Діагноз лікарів прозвучав для сім'ї Наталії та Віктора Фещенків як вирок - їх син не чує. Потрібна операція. Родина стала збирати кошти, та сума була непосильна. І тоді звернулися до земляка, ІІ-го Президента України Леоніда Кучми. Він допоміг. Зараз Максим Фещенко чує і розмовляє. Родина дуже вдячна Леоніду Даниловичу і у День народження, який він відзначає сьогодні, щиро зичить йому здоров'я і благополуччя.

"Дитина на чує, треба оперувати,- сказали лікарі. - І зробити це треба до 5 років, бо пізніше буде не доцільно". "Звернулися до Києва, - розповідають батьки, - нас поставили в чергу. Потрібні були кошти".

Віктор Фещенко - батько: "Операція коштувала 26 тис. доларів, у нас їх не було, стали шукати допомоги. Звернулися до Л.Д.Кучми. І він допоміг."

3 роки Максим з мамою їздив до Києва, де хлопчика вчили розмовляти. Зараз Максимка чує і розмовляє, він закінчив перший клас загальної школи. Леонід Кучма, коли приїжджає на Сіверщину, завжди цікавиться долею хлопчика.

Віктор Фещенко - батько: "Не було б Л.Д.Кучми, дитина залишилась би глухою. Він і зараз допомагає."

Наталія Фещенко - мати: "Я дуже вдячна Л.Д.Кучмі, що наша дитина чує і розмовляє. Я йому бажаю здоров'я, наснаги і всього найкращого."

Максим Фещенко: "Леонід Данилович, вітаю Вас з Днем народження."

f t g m

счетчики