Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Оздоровлення дітей триває

Автор Н.Скляренко

Тривають літні канікули, а тому батьки маленьких сіверян турбуються про відпочинок своїх дітлахів та їх оздоровлення.  На кінець липня з участю коштів Н.-Сіверської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності оздоровлено 116 дітей застрахованих осіб.

Щороку Н.-Сіверська міжрайонна виконавча дирекція обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності бере участь у фінансуванні оздоровлення дітей нашого району.

Любов Пророк –  начальник Н.-Сіверської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: «Програмою щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей на 2011 рік по Н.-Сверській міжрайонній виконавчій дирекції для оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення передбачено 120,8 тис. грн., що на 25 тис. грн. більше проти минулого року.»

Цьогоріч в оздоровчому таборі "Десна" с. Бирине вже відпочило 102 дитини та 1 дитина в закладі "Електронік" Чернігівського району. Загалом же, зазначає Любов Йосипівна, попитом у страхувальників користуються дитячі заклади Запорізької, Миколаївської, Херсонської областей, АР Крим. Право на часткову оплату путівки мають застраховані особи.

Любов Пророк – начальник Н.-Сіверської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: «Для цього необхідно батькам звернутися до уповноваженого із соціального страхування підприємства, установи, організації за основним місцем роботи, який приймає рішення про придбання та надання путівки з частковою оплатою за рахунок коштів фонду.»

Отже у тих, хто прагне забезпечити змістовний відпочинок своїм дітям, ще є час до кінця літніх канікул.

f t g m

счетчики