Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Підбито підсумки 2-го Міжнародного конкурсу журналістів прикордонних регіонів Росії, України, Білорусі "Слов’янське перехрестя"

Автор О.Філонова

В рамках святкування в Сеньківці відбулась і урочиста церемонія нагородження переможців 2-го Міжнародного конкурсу журналістів прикордонних регіонів Росії, України, Білорусі "Слов’янське перехрестя". Серед нагороджених головний редактор РДТРК "Сіверська" Олена Філонова - переможець в номінації "За кращу телевізійну програму".

 

Журналісти прикордонних регіонів України, Росії, Білорусі не тільки висвітлюють етапи слов’янської дружби та співробітництва, а й самі створюють інформаційні мости - це низка спільних заходів міжнародні фестивалі, симінари, виставки. Журі Міжнародного конкурсу журналістів Брянської області Російської Федерації, Чернігівської області України, Гомельської області Республіки Білорусь "Слов'янське перехрестя" в Сеньківці підбивало підсумки роботи та нагороджувало переможців. Голова комітету в справах преси, телерадіомовлення та засобів масової комунікації Брянської області Ніна Гайдукова зазначила, що люди мають знати як ми живемо, як розвиваються регіони, адже маємо тісний зв’язок. Начальник головного управління ідеологічної роботи Гомельського облвиконкому Анатолій Котило висловив сподівання, що цей фестиваль стане традиційним, бажав успіху журналістам. «Цей фестиваль об’єднав журналістів навколо теми слов'янської дружби», - підкреслив виконуючий обов’язки начальника управління у справах преси та інформації Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Никоненко.

Дмитро Никоненко - в.о. начальника управління преси та інформації облдержадміністрації: "Традиція святкувати молодіжний фестиваль закладена ще в радяньські часи. З журналістськими роботами ми виходимо на це свято лише вдруге. Особливістю цього свята є те, що воно присвячене ювілею польоту Гагаріна в космос, а також воно присвячене майбутньому розвитку трьох слов'янських держав. І, як заявив сьогодні Патріарх Кирил, до нас повертається духовність. І нехай повернушись вона ніколи не зникає з наших душ, в тому числі і з робіт журналістів."

В урочистій обстановці було нагороджено переможців Міжнародного конкурсу "Слов’янське перехрестя". Журналістів, які своїм талантом, щедрістю душі зміцнюють слов’янську дружбу. В номінації «За кращу телевізійну програму»  дипломи переможців отримали: кореспондент телекомпанії «Брянська губернія» Тетяна Глазова і головний редактор РДТРК "Сіверська"  Олена Філонова. В номінації «За кращу радіопрограму» - деректору відділу радіомовлення редакції газети "Голос Вітковщини" Гомельської області Валерій Мохоров та директор Ічнянського радіомовлення Галина Гарчинська.

Галина Гарчинська - директор комунального ЗМІ "Радіо Ічнянщини": "Звичайно, це оцінка , оцінка моєї роботи, яку я дуже люблю. Я живу цією роботою тому, що ця робота творча, вона з людьми, вона для людей, вона змушує мене дивитися правді в очі і відображати це в своїх передачах."

Було також відзначено ряд журналістів за кращі публікації і цикли матеріалів, вручені спеціальні премії за інформаційне добросусідство.

f t g m

счетчики