Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Міжнародна науково-практична конференція "Виклики та стратегічні орієнтири розвитку людського потенціалу державного управління"

Автор Н.Скляренко

Конференція

В нашому місті пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Виклики та стратегічні орієнтири розвитку людського потенціалу державного управління". В роботі конференції взяли участь державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, представники вузів, органів влади України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, міжнародні партнери - представники Канадського та Дацького проектів, з яким українці співпрацюють у сфері людського потенціалу.

Конференція ініційована Головдержслужбою України. місце її проведення обрали не випадково.

Олена Тертишна - заступник начальника Головдержслужби України: "Міжнародна конференція на тему "Виклики та стратегічні орієнтири розвитку людського потенціалу" проводиться вперше. ЇЇ започаткування на Чернігівщині не випадкове, бо Чернігівська область  має давні партнерські стосунки з Росією, Білоруссю. Планується у перспективі на базі конференції розширювати коло країн - учасниць. Особливим напрямком буде тема розвитку людського потенціалу. Бо це запорука реформи, які реалізуються у нас."

Фахівці у сфері державного управління з України, Російської Федерації та Республіки Білорусь зустрілися на нашій Сіверській землі за для обміну результатами наукових досліджень та практичним досвідом у сфері розвитку лідерства та людського потенціалу на державній службі. На важливості цієї теми наголошували на початку конференції представники Чернігівської обласної влади.

Микола Стрілець - заступник голови - керівник апарату Чернігівської обласної адміністрації: "Першочерговою задачею, яка направлена на забезпечення роботи органів влади, питань реалізації реформи в Україні є формування нової моделі кадрової роботи у органах державної влади, розкриття додаткових можливостей людського потенціалу. З усіх організаційних ресурсів саме людський потенціал є на сьогодні ресурсом з найбільшим резервом для підвищення ефективності функціонування органів державної влади."

Іван Коробка - заступник голови Чернігівської обласної ради: "Для Чернігівської обласної ради і органів місцевого самоврядування обласні кадрові питання на особливому  рахунку. Перш за все особлива увага приділяється навчанню та перекваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування через обласний центр підвищення кваліфікації та на факультеті післядипломної освіти Чернігівського технологічного університету і навчання у Національній академії державного управління при Президенті України."

Заступник директора департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України Сергій Орлик зачитав привітання І - го заступника керівника Секретаріату Кабінету Міністрів Юрія Аністратенка на адресу учасників конференції. На актуальності та злободенності теми, обраної для Міжнародної конференції, наголошували представники влади Російської Федерації та Республіки Білорусь. На другому пленарному засіданні конференції розглянули питання лідерства та розвитку людського потенціалу на державній службі. Українці, росіяни та білоруси ділилися досвідом, обговорювали шляхи вирішення нагальних проблем. на третьому пленарному засіданні розглядали підходи до розвитку вищого корпусу державної служби. За круглими столами учасники конференції обговорювали проблеми, які доведеться вирішувати лідерам держслужби. Йшлося про лідерські якості, необхідні для держслужбовця. Наприкінці зустрічі учасники домовилися проводити постійно діючі відеосемінари, зустрітися наступного року.

f t g m

счетчики