Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сьогодні на Батьківщину приїхав наш земляк, ІІ-й Президент України Леонід Данилович Кучма

Автор Н.Даценко

Сьогодні на Батьківщину приїхав наш земляк, ІІ-й Президент України Леонід Данилович КучмаСьогодні на Батьківщину приїхав наш земляк, ІІ-й Президент України Леонід Данилович Кучма. Цього дня він зустрівся з чайкинцями, поспілкувався з ними. Радо вітали надзвичайно поважну людину учні Чайкинської школи. Від них Леонід Данилович отримав запрошення на завтрашнє свято останнього дзвоника.

 

"Ніколи не забувай землю, де народився, де зарита твоя пуповина",- сказав якось в інтерв'ю Леонід Кучма. І принципу цього він сам дотримується неухильно. Завжди з посмішкою і радістю приїжджає на Сіверщину, де йому незмінно раді. Ось і цього разу, зустрівшись на кордоні району з представниками обласної і районної влади, Леонід Данилович поїхав до Чайкиного. Разом з хлібом і сіллю від учнів Чайкинської школи отримав Леонід Кучма запрошення на свято останнього дзвоника і випускний вечір. Традиційно ІІ-й Президент України поклав квіти до пам'ятника загиблим у роки ВВВ, завітав до церкви, де на його честь звучала "Многая літа". Тепла розмова відбулась між Леонідом Даниловичем і чайкинцями, а ще дякували йому за допомогу, в якій ніколи не відмовляє.

f t g m

счетчики