Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Пройшов районний етап Всеукраїнської спартакіади серед держслужбовців

Автор О.Лельотко

СпартакіадаКажуть, що державні службовці - люди завжди зайняті, завжди в роботі, щодня працюють з купою паперів і не вміють активно відпочивати. Насправді, це не зовсім так. Принаймні, це довели новгород-сіверці. Вони встигають не тільки плідно попрацювати, а і знаходять час для відпочинку та фізичних занять. Деякі з них зі спортом на "ти". 19 травня на стадіоні нашого міста пройшов районний етап Всеукраїнської спартакіади серед держслужбовців. Перемогу здобули працівники Н.-Сіверської РДА, набравши найбільше очок.

Спорт відіграє велику роль в створенні нового образу сучасного держслужбовця, оскільки ця служба вимагає як збалансування напруженого робочого графіка, так і активного відпочинку. З цією метою вже 11 рік поспіль проходить Всеукраїнська спартакіада серед держслужбовців. Перший етап - на місцевому рівні. Цьогоріч в змаганнях, що проходили в нашому районі, взяли участь 6 команд, до яких увійшли найкращі представники структурних підрозділів, управлінь, відділів, секторів, органів виконавчої влади та силових структур району. На урочистому відкритті учасників І етапу спартакіади привітав голова Н.-Сіверської РДА В'ячеслав Кауфман.

В’ячеслав Кауфман - голова Новгород-Сіверської РДА: "Сьогодні  у нас справжнє спортивне свято. Дуже приємно бачити всіх прихильників спорту, бо, дійсно, спорт дарує нам силу, здоров'я душевну радість та натхнення. Я вітаю героїв сьогодення, наших спортсменів, молодих, завзятих, енергійних, які так і рвуться в бій, щоб показати всі свої таланти та здобути перемогу для своєї команди."

Право підняти прапор було надано капітанам команд. Після чого розпочались змагання. Учасники боролись за перемогу у 7 видах спорту: міні-футболі, волейболі, стрільбі, настільному тенісі, дартсі, шахах і шашках. У міні-футболі перемогла команда з установи з виконання покарань №31. Команді з РДА всі інші поступилися в волейболі. У настільному тенісі стала найкращою серед жінок Оксана Пехенько з Пенсійного фонду, серед чоловіків Євген Лівко з райвідділу. У змаганнях з дартсу дві переможниці Дар'я Бикова та Світлана Шарай. Обидві з РДА. У стрільбі серед дівчат набрала найбільше очок Юлія Качан, вона представляла райвідділ. Серед чоловіків найвлучнішим був заступник міського голови Володимир Балаба, командне ж І місце у спортсменів з установи з виконання покарань. У шахах також свої переможці. Олександр Шох з податкової та Катерина Гавриленко з земвідділу. У змаганнях з шашок всіх суперників обіграв  Сергій Поливода з РДА. У дівчат І місце поділили між собою Наталія Шпильова з РДА і Татьяна Нагорна з установи виконання покарань. В командному заліку, за результатами всіх змагань, І сходинку турнірної  таблиці посіла команда з Н.-Сіверської РДА. ІІ місце - у команди з установи з виконання покарань № 31. ІІІ результат - у працівників районного відділу УМВС. Збірна команда з найкращих держслужбовців братиме участь у обласному етапі Всеукраїнської спартакіади. В минулому році наш район був другим. Сподіваємось, в цьому році Н.-Сіверські держслужбовці піднімуться на найвищу сходинку турнірної таблиці.

f t g m

счетчики