Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Ветерани отримали нагороди від В.Хоменка

Автор О.Філонова

Традиційно до 9 травня серед інших відзнак, поздоровлень, подарунків, ряд ветеранів Великої Вітчизняної війни отримують почесні нагороди від голови Чернігівської ОДА Володимира Хоменка. За поданням обласної та районної ветеранських організацій цього року в Н.-Сіверському районі такі відзнаки отримали Іван Андрійович Школьний з Дігтярівки та Павло Петрович Кішко з Горбова.

Інвалід Великої Вітчизняної війни першої групи Павло Петрович Кишко розміняв дев'ятий десяток. Здоров'я вже підводить ветерана, особливо зір, даються взнаки й бойові рани. Від імені голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка ветерана зі святом привітав заступник начальника головного фінуправління області Володимир Федчук.

Володимир Федчук - заступник начальника головного фінуправління області: "За дорученням голови облдержадміністрації Хоменка Володимира Миколайовича ми вітаємо вас з Днем Перемоги. Від нього особисто грамота - подяка за мужність, проявлену в боротьбі з фашистськими загарбниками, за особистий внесок в  розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді."

На добру згадку ветерану - наручний годинник. В цьому будиночку в Горбові Павло Петрович мешкає разом з Єфросинією Степанівною - вона його опора в житті, йому присвятила й свої вірші.

Трохи поговорили  з гостями про життя-буття і проблеми. Єфросинія Степанівна читала свої вірші. Володимир Олексійович зазначив, що ветерани Великої Вітчизняної війни займають активну життєву позицію, цікавляться справами держави, в курсі останніх подій. Цього року нагороди від голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка були вручені двом новгород-сівеським ветеранам Івану Андрійовичу Школьному з Дегтярівки, та Павлу Петровичу Кишку з Горбова.

Володимир Федчук - заступник начальника головного фінуправління області: "Ми бачимо, що у ветеранів дуже багато проблем, але місцева влада і районна державна адміністрація, голова сільської ради переймаються бідами ветеранів, знають їхні проблеми. Ми їх сьогодні вислухали, дуже багато проблем у них є, бачите, яке здоров'я. Держава допомагає, сільська рада допомагає, дуже погано, що вони всі самотні. У них є діти, але діти повиростали, у них є рідні, але вони живуть за межами Чернігівщини. Вітаю всіх ветеранів в районі, бажаю їм творчої наснаги. Те, що вони зробили 66 років назад, ми пам’ятаємо. Щастя, здоров'я вам, дорогі ветерани, і всього найкращого."

f t g m

счетчики