Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

"Грає в землянці гармонь" - захід під такою назвою пройшов в міській бібліотеці

Автор О.Лельотко

Незабаром відзначатимемо велике свято Перемоги. "Грає в землянці гармонь" - захід під такою назвою пройшов в міській бібліотеці. Запрошені студенти з медичного училища слухали пісні, з якими їх прадіди та прабабусі пройшли далекими та нелегкими стежками Великої Вітчизняної. Головні ж героїні заходу, бабусі, які у роки війни були дівчатами, зі сльозами на очах згадували минуле та підспівували знайомі та близькі душі пісні.

 

Минає 66 років від закінчення Великої Вітчизняної війни, проте спогади про цю жахливу сторінку історії ніколи не зникнуть. Будуть жити вічно в пам’яті людській і пісні, з якими наші героїчні діди та прадіди, бабусі та прабабусі йшли палаючими стежинами 1941 - 45 років.

 

Бійців в роки війни завжди супроводжувала гармошка, яка піднімала їм настрій в перервах між боями. Саме цьому музичному інструменту та військовим пісням присвятили захід "Грає в землянці гармошка". Працівники РБК розповіли запрошеним звідки взялась гармошка, заспівали декілька пісень, близьких душі колишнім бійцям та дітям війни. Бабусі, запрошені на свято, підспівували. Вони, хоча і були в роки війни дітьми, розуміють всю радість і біль, вкладені в пісню. Адже це частина їх життя. А день Перемоги - найщасливіше свято.

Майя Іванівна Щерба - дитина війни: "Для мене це свято. Це найбільше щастя. Я його зустріла в тилу. Всі плакали. Обіймали один одного. Я кинула всі свої роботи і прийшла послухати пісні воєнних років. Це наша юність, наше життя."

Студенти медичного училища з задоволенням слухали пісні, адже саме в них розкривається душа того покоління, що боролося за свою свободу та мирне  сьогодення.

Ольга Тур - студентка: "Дуже цікаво дізнатися про минуле. Ми цього не побачимо і бачити цього не хочеться. Це не тільки свято, це також сльози й біль. Дуже велика подяка їм за те, що ми зараз живемо в Україні. Хочеться побажати, щоб вони жили довго і щасливо, не мали проблем зі здоров'ям."

До 66 річниці завершення Великої Вітчизняної війни працівники міської бібліотеки підготували виставку "Велика Перемога".

f t g m

счетчики