Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Срібло в чемпіонаті Чернігівської області з техніки пішохідного туризму вибороли н.-сіверські туристи

Автор О.Лельотко

ТуризмСрібло в чемпіонаті Чернігівської області з техніки пішохідного туризму вибороли н.-сіверські туристи.   Змагання проходили в Батурині.   В них брали участь спортсмени з Київської та Чернігівської областей.

Відкритий чемпіонат області з техніки пішохідного туризму проходив у Батурині. Він тривав три дні. В змаганнях брали участь 15 команд з Чернігівської та Київської областей. У перший день команди боролися за перемогу на дистанції «Зв'язки». Були чоловічі та мішані команди. До фіналу дійшли не всі, адже дистанція була складною. Нашим туристам з обох зв'язок вдалося завершити 1 конкурс, до того ж з непоганим результатом. Мішаній зв'язці не вистачило декілька секунд, щоб стати призером.

 

Євген Балабко - керівник туристичного гуртка РБШ: "На зв'язках у нас вірьовки закрутились так, що ми не змогли їх зняти і залишили. Отримали багато штрафних балів. Наша зв'язка посіла 4 місце і відстала від 3 місця на 1 хвилину. Отримали за залишені вірьовки 30 балів штрафу - 10 хвилин. Якби нам зайвих 10-15 хвилин, ми б зняли вірьовки і потрапили в призери."

Чоловіча зв'язка посіла ІІІ місце. Другий конкурс був командним - смуга перешкод "Рятувальні роботи".

Євген Балабко - керівник туристичного гуртка РБШ: "Ми вже обережніше знімали вірьовки і у нас все вийшло, ми посіли ІІ місце. І місце посіла команда з м. Переяслав-Хмельницький, ми другі, далі команда з Броварів."

В загальному заліку, за результатами двох змагань, н.-сіверці посіли ІІ місце. Золото виборола команда з Переяслав-Хмельницького і третій результат у туристів з Броварів. Тобто в призери з Чернігівської області потрапили лише наші земляки.

f t g m

счетчики