Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Китайська народна у виконанні оперної співачки-сіверянки

Виступ молодої оперної співачки Марини Черноштан став вишуканим подарунком для чернігівських шанувальників опери. Це другий сольний концерт талановитої сіверянки в стінах обласної філармонії. Місто Чернігів, як і Новгород-Сіверський, рідне для Марини. Саме тут відбувалось становлення її як музикантки.

Рідною Альма-матер співачка вважає Чернігівське музичне училище імені Льва Ревуцького. По завершенню навчання в класі у Народного артиста України Віктора Субочева Марина вступила до Харківського національного університету мистецтв ім. І. Котляревського. Ще під час навчання у виші Марина Черноштан стала лауреаткою багатьох престижних вокальних Міжнародних конкурсів. Деякий час співачка успішно поєднувала виступи з педагогічною діяльністю та протягом 5 років була солісткою Харківської обласної філармонії. Її ім’я відоме не лише чернігівським та харківським шанувальникам. Пані Марина виступала з оркестрами Іспанії, Португалії, Польщі. Працювала в Японії та Китаї. Вона – гордість своїх педагогів .

ВІктор Субочев - народний артист України: "Я пишаюсь Мариною. Я все життя нею пишаюсь. Вона гідна цього. Вона  справжня актриса-співачка.  Мало бути співаком, треба бути гарним актором. Вона є цим єдиним цілим: і актриса, і прекрасна співачка".

Переконатись, що ці слова є не просто похвалою, а заслуженою відзнакою педагога мали можливість всі шанувальники творчості оперної співачки. Неперевершений за емоціями та професійним рівнем концерт подарувала  поціновувачам мистецтва талановита сіверянка. Музика українських, російських композиторів, італійських та французьких авторів, а також китайські народні пісні лунали у виконанні лауреатки Міжнародних конкурсів. В програмі вечора прозвучали камерні вокальні твори для голосу і фортепіано у виконанні лауреатки Всеукраїнських конкурсів Марини Найдьон. В другому відділенні концерту оперна співачка дарувала спів у супроводі лауреата багатьох міжнародних фестивалів та конкурсів- ансамблю народної музики  «Гармоніка».

Олена Бикова - мешканка м. Н.-Сіверський: "Півтори години задоволення. Ми в захваті. Я пам’ятаю коли вона була маленькою і співала  на сцені  районного палацу культури. Тепер вона справжня квітка і прославляє наше місто по всьому світу. Ми в захваті, що побували на такому заході".

f t g m

счетчики