Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Міський етап конкурсу "Книгоманія-2017"

В міській бібліотеці обирали кращих читців серед учнів 6-7 класів гімназії ім. Майстренка, та ЗОШ №2. Переможці представлятимуть місто на слідуючому етапі в області. Захід відбувся в рамках проведення дитячого фестивалю читців "Книгоманія".

Юні конкурсанти виявилися напрочуд ерудованими і начитаними дітьми. Всі талановиті, добре навчаються, мають безліч захоплень і в тому числі читання. На третьому відбірковому етапі конкурсу, за звання "Суперчитач міста " змагалися вісім учасників з 6-7 кл шкіл міста.З кожного класу обирали одного переможця, такі умови конкурсу. Члени журі оцінювали рівень учасника за його читацьким щоденником, ставили бали за  пройдені етапи конкурсу. Черговість виступів визначав жереб. Спершу конкурсанти в стислій формі за 5 хвилин мали розповісти про свою улюблену книжку. З цим завданням і додатковими справилися на відмінно. Діти досить швидко дали письмову відповідь: "Кого вважають поетом-пророком української нації? Яке справжнє ім'я Лесі Українки? Що означає слово "козак"?" та інші. Доки перевірялись роботи учасників, учні  переглянули тематичне відео про бібліотеку. За підсумками всіх етапів конкурсу переможцями стали учні з гімназії №1, Руслан Кривенок та Марина Марус. В читацькому арсеналі останньої до півсотні книжок. Марина відмінниця, має високий рівень знань з української та англійської мови. Як і всі присутні в залі дуже любить читати. На її думку, роль книги у житті людини дуже важлива.

Марина Марус - учениця 7-А класу Н.-Сіверської гімназії №1: "На мою думку, у ХХІ ст., коли люди на дають перевагу техніці, більше знаються на сучасних гаджетах, бібліотека повинна нагадувати кожному відвідувачу, кожному читачу, що книга є невід'ємною частиною нашого життя, бо в минулі роки книга була великою розкішшю і дорогим задоволенням і зараз ми повинні пам'ятати про це і цінувати книгу як святу річ".

Руслан також відмінник у навчанні, любить танцювати і малювати, але наряду з цим захоплюється і книгою, тож він частий гость в бібліотеці.

Руслан Кривенок - учениця 7-А класу Н.-Сіверської гімназії №1: "В бібліотеку я ходжу часто, для того, щоб розширити свої знання і більше знати сучасних авторів та письменниць. Мені дуже сподобалась участь в конкурсі. Я сподівався, що я переможу і довів це і я дуже радий тому".

Розвивати  інтерес до книги, до творів як української так і зарубіжної літератури - головна мета такого конкурсу, говорить бібліотекар дитячого відділу міської бібліотеки Олена Михальова. Зараз діти в основному цікавляться фантастичними, пригодницькими творами. І в сучасному світі книга не втратила свого сенсу.

Олена Михальова - бібліотекар дитячого відділу міської бібліотеки: "Дуже багато дітей читає і пізнає нові книги, нові видання. Фантастичні, пригодницькі твори читають. З цими творами мужніють, стають добрішими".

Наступний етапконкурсу - четвертий, відбудеться вже в Чернігові. Якщо наші учасники  переможуть в Області то вже в червні поїдуть до Львова.Там на дітей чекатиме справжнє свято, це і  виставки нових книжок і знайомства з відомими письменниками та ще багато чого цікавого.Тож бажаємо перемоги.

f t g m

счетчики