Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Збільшилася кількість шахрайств з банківськими картками

Семеро мешканців Новгород-Сіверщини з початку року звернулося до райвідділу поліції з приводу шахрайства з банківськими картками. Як зазначають поліцейські, в більшості випадків страждають клієнти саме ощадбанку. Аферисти телефонують і представляючись працівниками фінансової установи виманюють у людей реквізити їх банківських карток.

Сергій Юрась - заступник начальника Н.-Сіверського відділу поліції, начальник слідчого відділення: "Невідома особа повідомляє клієнту банку, що з його картки намагалися зняти грошові кошти. Таким чином він отримує від особи клієнта банку реквізити рахунку з метою заблокувати рахунок".

Людина, знаходячись в стані паніки, повідомляє всі дані картки аферистам, які в свою чергу швидко її спустошують. Саме таким чином шахраям вдалося обібрати чотирьох мешканців Новгород-Сіверщини. Як говорять правоохоронці суми різні. Найбільше грошей з особового рахунку зникло у особи в розмірі понад 10 тисяч гривень. Тож працівники райвідділу в черговий раз нагадують мешканцям регіону бути пильними.

Сергій Юрась - заступник начальника Н.-Сіверського відділу поліції, начальник слідчого відділення: "Ні в якому випадку не повідомляти реквізити вашої картки, зверніться або до освіченої особи, або на гарячу лінію певного банку, яким ви користуєтесь, з метою отримання інформації по руху вашої картки, чи дійсно такий випадок є. Спробуйте зняти кошти, а в іншому випадку, під час розмови з шахраєм, спробуйте дізнатись або прізвище, або інші дані даної особи. І вже з гарячої лінії банку яким ви користуєтесь, дізнатися чи дійсно є така особа".

В райвідділі поліції говорять, що це лише один з видів сучасних шахрайських схем. Злодії ж стають все більш винахідливими. Тому не довіряйте невідомим дзвінкам і повідомленням, намагайтесь одразу перевіряти надану інформацію. Якщо все ж потрапили на гачок до аферистів, негайно телефонуйте до банку та блокуйте картку і обов’язково повідомляйте правоохоронців.

f t g m

счетчики