Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Юні та досвідчені образотворці представили спільноті свої креативні полотна та поробки

У талановитих педагогів і учні обдаровані. В цьому в черговий раз змогли переконатися відвідувачі нової експозиції Новгород-Сіверського історико-культурного музею- заповідника "Слово о полку Ігоревім". Не дивлячись на те, що виставка має просту назву "Я - художник", вона особлива, бо головними героями і героїнями її є учні та учні учнів талановитої художниці-педагога Тетяни Канторіз.

Тетяна Канторіз - художниця-педагог, керівниця студії образотворчого мистецтва "Палітра": У мене сьогодні найважливіша місія. Я не скільки себе представляю, скільки майбутнє, теперішнє. Кожен з цих маленьких художників може сміло сказати: "Я - художник. У мене була така виставка".

Близько двох сотень робіт, декілька десятків майстрів та майстринь: від молодших школярів до людей поважного віку, представників різних професій, яких об'єднала любов до творчості та відчуття прекрасного. Олія, пастель, батік, акварель, декоративний розпис, тістопластика, сувеніри з мішковини та шпагату, народні, авторські ляльки. Все по-дитячому щиро, але професійно. Найменші ще не до кінця відчули себе майстрами, багато хто спочатку й повірити не міг, що їх роботи будуть виставлені в музеї. Ця дітвора розповідає про роботу гуртка, не замислюючись, що саме тут починається шлях у велике творче життя.

Діана Шарпило: "Дуже приємно, що тут стоять поробки моїх друзів з гуртка".

Дарина Мельник: "Мені дуже приємно, що всі дивляться на мою ляльку. Я робила грошову ляльку".

Кожен з нас є творцем свого життя і сам вирішує, якими фарбами його розмалювати.

Оксана Косова - художниця: "Нема канонів, нема правил, нема кордонів. Можна висловлювати свої емоції, свої відчуття до світу, своє світосприйняття яким завгодно чином: малюванням, декоративно-прикладним мистецтвом, музикою, архітектурою. Всім, чим завгодно".

Головне - дати людині повірити в себе і підтримати її починання . І тоді вислів: "Сіверщина багата талантами" буде актуальним ще не одне століття.

f t g m

счетчики