Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Святкові заходи 8 березня зібрали на центральній площі Новгород-Сіверського сотні людей

8 березня. Центральна площа у теплих променях весняного сонця. Цьогоріч організатори вирішили провести урочистий захід не у стінах будинку культури,  а  під відкритим небом, щоб більше людей змогло пройнятись духом свята, і не прогадали.  Біля сцени -  сотні людей. Особливо багато жінок. Матері, бабусі, дружини і сестри - у всіх сьогодні на обличчях посмішки. Сьогодні їх вітають з міжнародним жіночим днем. Чоловіки часто скупі на слова, але сьогодні поздоровляти повинні саме вони.

"Вітаю всіх жінок з міжнародним жіночим днем. Бажаю здоров'я, благополуччя та мирного неба над головою".

"Дорогі жінки з усієї України, вітаю вас зі святом весни, краси."

"Здоров'я всім бажаю, любові і всього самого найкращого".

"Жінки це наше життя, без жінок ми ну будемо усміхатися і радіти життю. Жінки для нас - це все".

На сцену по черзі піднімаються жінки. Це  кращі працівниці закладів та установ міста. Їм дякують за відданість своїй справі, вручають грамоти, дарують квіти. Та квіти  дарують не тільки їм, а усім присутнім жінкам. Депутати міськради підготували понад дві сотні гвоздик, щоб подарувати бодай по одній усім представницям прекрасної статі. Не очікували, що квітів ще й замало буде, трохи бентежаться організатори свята. Та головне вітань усім  вистачило. Долучився зі своїми привітаннями і міський голова Олег Бондаренко.

Олег Бондаренко - голова Н.-Сіверської міської ради: "Завдяки ним ми працюємо, завдяки нашим жінкам, ми робимо гарні вчинки, ми даруємо їм квіти, ми намагаємось бути гарними, щоб їм сподобатись. Я хотів би привітати наших чарівних жінок з таким весняним святом".

Жінки прийшли зі своїми супутниками. Дорослі  чоловіки тримали своїх дам під рукою. А ще маленькі, тулились під крилом у мам та бабусь. Місцеві колективи дарували всім присутнім весняні пісні та народні танці. І врешті розпалили публіку так, що й молодше покоління саме пішло у танок. Однією з родзинок свята став виступ співака Олега Дудка, лауреата міжнародних конкурсів.

Пан  Олег не залишився осторонь поздоровлень  і привітав сіверянок.

 

Олег Дудко - співак: "Новгород-Сіверські жінки для мене найрідніші і найдорожчі, тому що я тут народився, і це мій рідний край.  Мене завжди сюди тягне, і завжди я сюди їду. Що я можу побажати жінкам - терпіння, спокою. Все  налагодиться на це ми сподіваємось."

Тепло було 8-го березня на площі князя Ігоря у Новгороді-Сіверському. Тепло від сонця, тепло від жіночих посмішок.

f t g m

счетчики