Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Пройшов міський етап патріотичного конкурсу "А я справжній українець"

 

Розважальний конкурс під назвою «А я справжній українець» пройшов в актовій залі Новгород-Сіверської гімназії імені Костянтина Дмитровича Ушинського 22 лютого. Змагання відбулись між учнями 9-10-х класів середньої школи №2 та гімназистами.

Віталій Степаненко, Солодін Дмитро та Микола Лозинський - троє відважних, завзятих хлопців повинні були довести членам журі та глядачам, що вони патріоти своєї Держави. Конкурс складався з 4-х етапів, найскладніше для учасників, як виявилось, було зробити дівочу зачіску.

А от у конкурсі талантів школярі проявили себе сповна. Микола Лизинський  заспівав патріотичну пісню, Віталій Степаненко продемонстрував свою майстерність у різьбленні по дереву, а Дмитро Солодін танцював разом з дівчатами зі своєї школи.

Учасникам вдалось показати свої знання і з історії рідного міста, відповідаючи на запитання. По завершенню конкурсу члени журі оголосили переможця - ним став учень середньої школи №2 Віталій Степаненко. Хлопець дуже радіє перемозі, адже вона в нього перша і вважає себе справжнім українцем.

Віталій Степаненко - переможець конкурсу "А я справжній українець": "Дуже добре на душі за те що я переміг, доказав, що я багато чого можу, довести що друга школа найкраща школа, що я її дуже люблю і показати себе талановитим та культурним українцем. Я Степаненко Віталій є справжнім українцем та патріотом своєї держави."

Всі учасники отримали грамоти  та солодощі, але не всі лишились задоволені рішенням суддів.

Дмитро Солодін - - учасник конкурсу "А я справжній українець": "Я готувався з великими труднощами, тому що не все в мене виходило і тому мені стало важко. Мені сподобався цей конкурс, але я сумніваюся що судили справедливо".

f t g m

счетчики