Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сьогодні в усьому світі відзначають день здоров'я

Автор О.Лельотко

Всесвітній день здоров'яЗ кожним роком зростає кількість хворих на онкологію. Офіційні дані не показують реальної ситуації. Адже чимало людей не підозрюють про хворобу. Деякі не приділяють значної уваги лікуванню хронічних захворювань, а вони можуть викликати розвиток онкозахворювань. Виявлення ж патологій на ранніх стадіях дає  позитивний результат в лікуванні. Сьогодні в усьому світі відзначають день здоров'я.

Чинників, які можуть викликати розвиток онкологічних захворювань, чимало. По-перше - це хронічні захворювання.

Світлана Шам - головний лікар ЦРЛ: "Якщо говорити про передракові захворювання, то їх треба лікувати. Якщо захворювання хірургічного характеру, треба оперувати. Бо це якраз та патологія, яка без лікування найчастіше переходить в онкологію. Йдеться про поліпи, тріщини, хронічні поліпи, про виразкову хворобу, гастрит, про легеневу патологію."

За словами Світлани Шам люди, які захворіли на онкологію, мали ту чи іншу неліковану патологію. Побутова хімія та продукти харчування  також  значною мірою впливають на розвиток раку.

Світлана Шам "Це різноманітні концерогени : побутова хімія, консерванти, стабілізатори, що є у продуктах харчування. Якщо концентрація невелика ,або концерогени впливають на організм не часто, то і вплив їх на організм зменшується. Якщо вплив постійний, це впливає на здоров’я негативним чином. "

Офіційні дані  не показують реальної картини. Адже часто люди, не проходять огляд роками, не підозрюють, що хворі. І онкозахворювання виявляються потім на останній стадії.

Світлана Шам "Рак - не вирок.  Якщо патологія виявляється на ранніх стадіях, можна застосувати радикальне лікування. Проте, коли захворювання виявлене на останній стадії, важко допомогти людині."

Аби не тільки почуватися здоровим, а бути здоровим, необхідно вчасно проводити медичний огляд, звертатися до фахівців, якщо виникли підозри. І краще зайвий раз відвідати лікаря ,аніж чекати ,коли лікування вже буде неефективним.

f t g m

счетчики