Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверський відзначив день району

Родзинкою цьогорічного святкування Дня району став парад короваїв. Розмаїття яких представили на сцені районного будинку культури. Привезені вони з усіх куточків Сіверщини, спечені руками господинь.

У кожного свій смак, свій особливий перевірений роками рецепт. Хліб - основа життя і найдорожча святиня красувався на сцені як символ єдності. Урочисто та гостинно с короваєм на руках вклонялись перед всіма представники сільських громад. День району – свято всіх хто тут народився і виріс. Привітати та відзначити подію завітали до Н. -Сіверського гості. Зокрема Олена Кравченко - керуюча справами Шосткинської міської ради під час виступу зазначила, що пишається сусідством та подарувала голові РДА квіти, а голові районної ради - книгу «Шостка початку 20 ст. очима фотохудожника». Депутат Чернігівської обласної ради Володимир Селянський вручив Шептаківській та Троїцькій громаді сертифікат на отримання дитячого майданчику від благодійного фонду «Європа». Окремою сторінкою урочистої програми стало нагородження кращих за працю на благо Н.-Сіверської громади та особливі заслуги в різних галузях професійної діяльності. Під час церемонії «Людина року» також відзначили сіверян, які своєю трудовою діяльністю створюють і продовжують зміцнювати потенціал нашого славного краю.

Валентина Матюк - вчитель біології Смяцької ЗОШ І-ІІІ ст.: "Я вражена, приємно. Хочу подякувати за таку довіру. Хочу побажати всім миру, злагоди, добробуту, всього найкращого і надалі буду робити те, що можу для нашої України".

Наталія Сигута - продавець ПП "Селезень" с. Шептаки: "Нагороджена  в номінації сфері послуг. Я дуже вражена і мені дуже приємно, що мене визнали найкращою "Жінкою року" у своєму селі".

Кращих робітників у рамках конкурсу «Людина року» нагороджували у шести номінаціях – працівник освіти, медицини, сільського господарства, культури, сфери послуг та громадський діяч. Продовжились урочистості святковим концертом.

f t g