Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В День незалежності України в Новгороді-Сіверському відкрили Пам’ятний знак загиблим в зоні проведення АТО

В День незалежності України в Новгороді-Сіверському відкрили Пам’ятний знак загиблим в зоні проведення АТОРівно 25 років тому 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі. Святкування річниці незалежності України в Н.-Сіверському розпочалось з покладання квітів до пам’ятника Богдану Хмельницькому та до вічного вогню як вдячність загиблим, що боролись за незалежність нашої держави. Новим в святкуванні Незалежності України в місті, стало урочисте проходження представників силових структур, прикордонників та рятувальної служби.

Наразі український народ продовжує свою боротьбу за незалежність та свободу в зоні проведення АТО. Чимало військовослужбовців віддали своє життя за краще майбутнє України. Серед них і четверо наших земляків. Тому аби кожен житель міста та району, гості від маленького до великого пам’ятали про їх подвиг, біля входу до парку ім. Тараса Шевченка відбулось урочисте відкриття Пам’ятного знаку воїнам які загинули в зоні проведення АТО. Незважаючи на дощову погоду зібралось чимало н.-сіверців аби віддати шану Захистникам.

Олег Бондаренко - голова Н-Сіверської міської ради: "Символічно, що такий пам’ятний знак ми відкриваємо в День народження нашої держави. Біля цього пам’ятного знаку громадянин може зупинитись і згадати всіх наших героїв, всіх захисників Вітчизни які втратили своє життя за долю Неньки-України".

В свою чергу військовий комісар Олег Отрощенко зазначив, що вони зроблять все можливе аби прискорити перемогу щоб загибель захисників не була марною. Пам’ятний знак загиблим в зоні проведення АТО в Н.-Сіверському це ще одне нагадування для нас, що треба любити свою Батьківщину та цінувати мир.

"Це дійсно для нас пам’ять. Мені дуже хотілося щоб був мир на Україні і це дуже важливо. Мені подобається Україна, її традиції, земля і хочеться, щоб був дійсно мир".

"Пам’ятний знак вже стоїть і там дуже гарні вірші Шевченка "Кавказ", вони надихають на патріотизм. В ці часи Україна виборює незалежність, не на папері".

f t g