Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Розмір пільг на тверде паливо змінився

Автор Н.Скляренко

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядку подання на придбання твердого палива за рахунок субвенції з держбюджету місцевими бюджетами" пільговим категоріям  населення Новгород-Сіверського району надаються пільги та субсидії на придбання скрапленого газу і твердого палива за наявності у житловому приміщенні пічного опалення. Подавати заяву для отримання пільги можна протягом року.

 

Кабінет Міністрів на 9% порівняно з 2010 роком цьогоріч збільшив ціни на скраплений газ та тверде паливо, відповідно до яких населенню надаватимуть пільги та субсидії для відшкодування витрат на його придбання. Таке рішення затверджено Постановою Уряду 17 березня цього року.

Галина Гавриленко – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації: "Пільги надаються з розрахунку: 1 тона твердого палива та 1 балон скрапленого газу на домогосподарство в рік. Субсидії з розрахунку: тверде паливо - 2 тони на домогосподарство, скрапленого газу для приготування їжі  - 2 балони на рік на 1-2 особи; 3 балони - на 3-4 особи; 4 балони - на 5 осіб."

Вартість 1 тони вугілля - 703 грн., 1-го балону - 101грн. Такі пільги та субсидії надаються  ветеранам ВВ війни та особам, прирівняним до них, українцям, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, ветеранам військової служби, чорнобільцям та багатодітним сім'ям.

Галина Гавриленко – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації: "Для отримання пільг готівкою необхідно жителям сіл звернутися до сільради, жителям міста до управління праці. При собі мати поспвідчення, паспорт та заяву."

Аби не вистоювати в черзі в управлінні праці, ви можете туди зателефонувати і попередньо записатися. Тільки-но надійдуть кошти, ви зможете отримати виплати призначених пільг.

f t g m

счетчики