Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Повінь буде незначною

Автор О.Лельотко

Повінь

Цієї весни великої повені не очікується. Транспортне сполучення через биринський міст не припинять. Однак, жителі Биринської сільської ради  готові до будь-яких несподіванок.

Щороку через повінь транспортне сполучення по биринському мосту на деякий час перекривається, жителі Биринської сільської ради готуються до великого розливу заздалегідь. Згідно з планом дій вжито відповідних заходів.

Володимир Жеребок - начальник відділу надзвичайних ситуацій Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Биринська сільська рада до повені готова. Створений матеріальний резерв, який дозволить закупити пальне для човнової переправи. На даний час вирішується питання про дозвіл людині, яка буде займатися човновим перевезенням, якщо буде підтоплення повеневими водами."

На 1 квітня рівень води у Десні вище рівня поста вимірювання на 341 см. Вода не підіймається вже чотири доби. Очікують підвищення рівня, але незначного.

Володимир Жеребок - начальник відділу надзвичайних ситуацій Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Не очікують дуже великої повені. В зв'язку цим хочеться звернутися до голів місцевих рад. Після танення снігу необхідно прибрати всі сміттєзвалища на берегах водойом. Прибрати потрібно для того, щоб не засмічувати воду. "

f t g m

счетчики