Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

До весняно-польових робіт у ТОВ "Переможець" вже підготувалися

Автор Н.Даценко

Василь ЮдицькийДо весняно-польових робіт у ТОВ "Переможець" вже підготувалися, зазначив його директор Василь Юдицький.   Є техніка, пальне, насіння.   У планах хліборобів - засіяти 600 га.

Насіння-овес, віко-вівсяні суміші, гречка-готове, чекає свого часу. Є й техніка: 3 МТЗ-82, ЮМЗ, 2 Т-150 працюватимуть на весняно-польових роботах. Треба засіяти, зазначив директор ТОВ "Переможець" Василь Юдицький, 600 га: 400 під овес, 80-вікою, решта під гречку. Остання, через дороговизну на прилавках, дає сільгосптоваровиробникам підставу думати, що посіють - будуть прибутки. І такої думки кожен господар.

Василь Юдицький - директор ТОВ "Переможець": "Усі планують і ми теж. Ми один рік сіяли - вийшло. Дали на паї крупами. Тому і цей рік думаємо забезпечити населення, продати державі, якщо гречка буде в ціні."

А навіть якщо сподівання на хорошу ціну на гречку не справдяться, каже Василь Юдицький, злущимо і продамо своїм, гречка людям потрібна завжди. Що ж до обов'язкової умови проведення посівної - пального, то У "Переможці" в достатній кількості. Хоча ціна на нього, навіть для потужного господарства, є одним з головних болей. А в цілому, підсумував Василь Юдицький, хто сіяв, той  і сіятиме, не зважаючи на обставини. Що і робитимуть у господарстві.

f t g m

счетчики