Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Затверджено нові тарифи на воду та водовідведення

Автор Н.Даценко

Тариф на воду

6 гривень - з 20 березня коштуватиме куб води. Тариф на каналізацію підвищуватиметься поетапно. І вже у вересні за куб слід буде платити 17 грн. Виконком міської ради затвердив нові тарифи.

Чому постали питання про підвищення тарифів. Голова ТОВ "Комунальник" Олександр Федько називає такі причини: подорожчання електроенергії, пального, збільшення мінімальної заробітної плати. А ще центральна каналізація задіяна лише на 25%. Тому на виконком міськради були подані документи новими тарифами. Також йшло обговорення громадянами.

Сергій Пунтус - голова міської ради: "Коли обговорювали тарифи, надійшли скарги від громадян, аби створили тимчасову комісію. Що і було зроблено на сесії міськради. До складу комісії увійшов депутат райради Олег Бондаренко. Комісія працювала три тижні. Паралельно О.Бондаренко зробив запит до інспекції по цінах, аби ще раз перевірили обґрунтування тарифів.

Олександр Федько - голова ТОВ "Комунальник": "Інспекція по цінах підтвердила правильність формування тарифів, тому з 20 березня для населення нові тарифи. Вода - 6 грн., каналізація поступово дорожчатиме: спочатку 13 гривень, з липня - 15 гривень, з вересня - 17 гривень."

Члени комісії, що мала на меті перевірити обргрунтування тарифів, виїжджали на об'єкти, знайомилися з роботою підприємства. Але, за словами голови тимчасової комісії Віктора Кропота, брати на себе відповідальність погоджуватися з цифрами він не може. Хоча сам факт потреби підвищити тарифи не відкидає.

Віктор Кропот - депутат міської ради, голова тимчасової комісії: "Той же "Комунальник", хоча це ЗАТ, ніхто не хоче, щоб збанкротів. Але формування тарифів - це спірний момент. І давати оцінку можуть ті, хто має повноваження. Комісія погодилась підвищувати, але конкретне обґрунтування ціни, сказати, що усе правильно – я не візьму на себе такої відповідальності. Питання складне."

За березень, сказав голова ТОВ "Комунальник" Олександр Федько, споживачі розраховуватимуться за старими тарифами.

f t g m

счетчики