Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У професійне свято - з надіями

Автор Т.Лось

КомунальникДля населення підвищення ціни на воду - новина не приємна, для працівників ТОВ "Комунальник" - це надія на те, що підприємство зможе вийти з кризи. Бо собівартість води вже давно зросла і останній рік товариство працювало збитково. Частина водомережі у Н.-Сіверському давно потребує заміни. Тож, де тонко, там і рветься. Працівникам ТОВ "Комунальник" доводиться докладати неабияких зусиль, щоб у кранах громадян завжди була вода, та ще й якісна. І в спеку, і в мороз, часто по-коліно в воді ремонтують водопровід, що вийшов з ладу.  На заміну ліній поки що коштів у підприємства не має. Тарифи на воду та каналізацію в місті не змінювались з 2008 року. Інфляція, зростання цін на енергоносії та поступове підвищення мінімальної заробітної плати призвели до того, що підприємство останнім часом ледь виживало.   Хоча колектив таки зберегли.

Олександр Федько - голова правління ТОВ "Комунальник": "Стан підприємства на сьогоднішній день важкий. Повністю відсутні кошти. Відповідно, матеріальні резерви доведені до нуля. Тобто склади порожні. Якщо виникає нагальна потреба у ремонті, ремонтуємо практично з подвозу матеріалів. Запасів створити поки що не можемо."

В переддень свого професійного свята комунальники мають сподівання, що ситуація на їхньому підприємстві зміниться на краще. Затверджено нові ціни на воду, які мають перекрити собівартість і дозволять розрахуватися з боргами. Є у них і далекоглядні плани - запровадити енергозберігаючі технології та замініти водопровід на проблемних ділянках. Але це все ще в перспективі.

Олександр Федько - голова правління ТОВ "Комунальник": "Незважаючи на всі ці проблеми, наше підприємство і працівники, весь технічний персонал, працюють з повною віддачею. Мені хочеться напередодні свята побажати всім працівникам, щоб на підприємстві завжди були кошти, аби всі могли отримувати вчасно достойну заробітну плату. Хочаться побажати всім працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування успіхів у роботі, достатку і гарного настрою."

f t g m

счетчики