Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Орлівська громада

Автор Г.Башта

 

Чи зможе нова територіальна реформа створити гарні передумови для подальшого існування населення?

 

 

З початку цього року у нас в країні відбувається процес децентралізації влади на місцях. Метою якого є створення дієвого механізму формування територіальних громад, спроможних самостійно вирішувати питання розвитку своїх територій. Адміністративним центром такої громади повинен бути населений пункт, який має розвинуту інфраструктуру і розташований найближче до географічного центру об'єднаної територіальної громади. У нашому районі планують створити 4 громади, однією з яких повинна стати і Орлівська. Та чи відповідає вона всім вимогам перспективного плану? Чи зможе забезпечити населення всіма необхідними послугами? Теперішній голова Орлівської сільської ради відповідає ствердно.

Віктор Петруков - голова Орлівської сільради: "У наc село дуже велике, багато молоді, є приміщення, є амбулаторія, швидка допомога, дитячий садок, аптека, багато чого, за що його можна вважати центром для цих відповідно маленьких населених пунктів, які будуть об'єднуватись. Хочу сказати тим населеним пунктам, тим сільським радам, які будуть входити, щоб вони не боялись, бо дійсно відповідно до закону буде нам надаватись фінансування для медицини, освіти".

Звичайно ж дороги бажають бути кращими. Але якщо Орлівська громада дійсно зможе стати самодостатньою, то це питання вирішиться. У майбутньому Віктор Миколайович планує зробити все можливе, щоб налагодити автобусне сполучення між населеними пунктами новоствореної громади.

Віктор Петруков - голова Орлівської сільради: "Головне питання - це дороги з твердим покриттям, які на даний час 4 км немає. Я думаю, що це об'єднання не на рік і це питання буде вирішуватись і у нас у планах зробити ці дороги, об'єднати автобусне сполучення Орлівка - Шостка через придесенні населені пункти і буде доступ до об'єднання до сільської ради за довідками. Багато в нас планів, щоб дійсно зробити громаду потужну, незалежну, самостійну".

Сподіваємося так і буде, а ми і надалі слідкуватимемо за ситуацією.

f t g