Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Знову без води

Автор Т.Лось

Без водиЗнову без води. На вулиці Колгоспна у Н.-Сіверському вже кілька діб, як прорвало водопровід. Тепер старенькі мешканці вулиці, що живуть у горі, чай кип'ятять з талої води.

Анна Кирилівна Редковець, що мешкає аж на самій горі по вулиці Колгоспна, разом зі своїми сусідами через поламаний водопровід страждають найбільше. Адже по такому льоду спуститися до криниці, а потім піднятися вгору з водою, справа для них, стареньких, непосильна. На вулиці мешкають самі пенсіонери. З паличкою далеко не пройдеш, хіба що по двору та декілька метрів за хвіртку.

Анна Кирилівна Редковець:"Ви ж бачили, яка дорога, не дійти, не доїхати. Вже скільки нема води. Учора набрали води, що бігла з даху, закип'ятили чай. Я нікуди не дійду, і дід вже старенький. Що нам робити? Дорога дуже слизька, не пройти. А вода треба умитися, юшки наварити."

Як зазначив у телефонній розмові голова правління ТОВ "Комунальник" Олександр Федько, прорив вже розкопали. Там вийшла з ладу муфта, яку міняли раніше. Нову привезуть через 2 - 3 дні, бо виготовляють такі лише в Одесі та Миколаєві. Тоді й полагодять. Олександр Іванович поообіцяв, що вже цього року аварійний водопровід мінятимуть на новий, хай лише розтане ґрунт.

f t g m

счетчики