Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Лідер у міні-футболі змінився

Автор О.Лельотко

Міні-футболМинулими вихідними пройшли останні ігри другого кола міських змагань з міні-футболу. Якщо протягом тривалого часу лідерство утримувала команда «ХХХL», то зараз ситуація змінилась на користь футболістів з "Губернії". На сьогоднішній день вони займають найвищу сходинку турнірної таблиці. 7 березня команди провели перші матчі останнього кола чемпіонату міста з міні-футболу. Цього дня пройшло 6 ігр.

Команда "Рятівник" зустрілася на полі з "Енергією" і перемогла її з рахунком 9:3. Ветерани у третьому колі вже провели два матчі. І обидва завершились для них вдало. Вони обіграли медиків 9:4, команду "СІЗО" 7:4. Дві гри першого кола завершились нечією. Кінцевий результат матча між командами "Губернія" і "Таксі" був 5:5. Між "ЛСД" і "Легендою" 8:8. І остання гра пройшла за участю команд "Таксі" і "Легенда". «Таксисти» з великим відривом у очках перемогли суперників. Рахунком 14:3 завершився другий тайм. На сьогоднішній день турнірна таблиця виглядає наступним чином: першу сходинку турнірної таблиці займає команда "Губернія" - вона зіграла протягом всього чемпіонату 19 матчів і зараз має на рахунку 52 очки. На другомі місці футболісти з «ХХХL» - у них 18 ігор і 51 очко. Третій результат у "Таксистів". Вони провели 20 матчів і набрали 46 очок. Четверте місце у «Ветеранів», п'яте у футболістів з "СІЗО", шості спортсмени з команди "Енергія", сьомі хлопці з "ЛСД", медики на восьмій сходинці, команда "Рятівник» на дев'ятій. Найменше поки що очок у команди "Легенда". Відповідо вона на десятому місті.

Андрій Циганков - головний спеціаліст відділу з питань молоді та спорту Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Футбол живе, люди хочуть в нього грати, будемо сподіватися, що він буде розвиватися на території нашого району. І приносити не тільки призи та медалі, а головне, щоб люди були здорові і футбол приносив радість."

Цими вихідними пройдуть наступні тури третього кола чемпіонату міста з міні-футболу.

f t g m

счетчики