Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

Автор О.Кримова

9 травня в навчально-виховному комплексу "Дзвіночок" відбувся захід присвячений 70-їй річниці Великої Перемоги. Учні читали вірші, говорили про страшні роки війни 1939-1945 років.

 

 

Також навчально-виховний комплекс "Дзвіночок" долучився до акції "Червоний мак", яка проходила під гаслом "Пам'ятаємо. Перемагаємо". В ході заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів та жертв війни. На жаль, сьогодні українцям доводиться захищати мир на сході України, тому учні бажають лише одного швидшого закінчення бойових дій, повернення солдат додому та всім мирного неба.

Проведення таких виховних годин, кажуть педагоги дуже необхідні, адже без минулого не може бути майбутнього.

Анастасія Солтищак - учениця НВК "Дзвіночок": "Я вважаю, що потрібно щоб мої однокласники і я знали про цю війну. Я знаю про цей день що сьогодні наші солдати перемогли і віддали життя заради нас."

Іван Січко - учень НВК "Дзвіночок": " Я вважаю, що про цей день треба пам'ятати, бо наші солдати віддали життя заради нас. Хай більше ніколи не буде війни і всі жили у мирі."

f t g