Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Спасо-Преображенському монастирі зацвіли магнолії

Автор Г.Башта

Навесні вже не один рік поспіль прихожани та прості відвідувачі можуть помилуватися цвітінням магнолій у Спасо-Преображенському монастирі.

 

 

"Якщо на висотах гір душа людська з трепетним почуттям наближається до безмежного творця і про мислителя Всесвіту, то місце, яке займає Н.-Сіверський монастир цілком здатне викликати подібні почуття", - саме так писав великий просвітник 19 століття архієпископ Філарет. З цим неможливо не погодитись, дивлячись як рясно квітнуть магнолії, та яка краса відкривається перед очима прихожан та простих відвідувачів Спасо-Преображенського монастиря у Новгород-Сіверському. Видовище дійсно казкове, немов би потрапляєш в інший часовий пояс до екзотичної країни, де на деревах величезні бутони, навіть не віриться, що це справжні квіти. Як це дивовижне дерево з’явилося у нашому місті, а саме у Спасо-Преображенському монастирі?

Отець Олександр: "Перший раз під час відкриття, коли офіційно відкривався наш монастир у 2004 році, завдяки Леоніду Даниловичу. Коли він відновив цей монастир, він приймав участь і в озелененні. З його ініціативи були привезені ці магнолії. Кожного року вони квітнуть, в кінці квітня - на початку травня, буває другий раз квітнуть в кінці літа."

f t g