Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Учні Новгород-Сіверської гімназії № 1 провели акцію на підтримку воїнів АТО та передали зібрані речі волонтерам

Автор І.Бездєтко

Власноруч зроблені поробки в жовто-блакитних кольорах, сувеніри, листи, солодощі, теплий одяг та засоби гігієни зібрали учні Н-С гімназії № 1 за час проведення двохтижневої акції під назвою "Нехай тепло дитячих рук солдатові душу зігріє". До акції долучились батьки і вчителі. Учні вклали всю душу та щирість в подарунки військовим, адже для дітей кожний воїн АТО – герой.

Патріотичний захід в рамках двохтижневої акції «Нехай тепло дитячих рук солдатові душу зігріє» відбувся в Новгород-Сіверській гімназії № 1. Учні, зробили поробки в жовто-блакитних кольорах, сувеніри та листи для наших захисників. До акції долучились вчителі та батьки. Гімназисти не лише власноруч зробили пам’ятні сувеніри, а й зібрали солодощі, теплий одяг та засоби гігієни для військових. Всі зібрані речі будуть передані волонтерам громадської організації «Новгород-Сіверщина для своїх» та надіслані поадресово учасникам АТО.

"Для України настали важкі часи: тривають бойові дії на сході. Наші воїни захищають наше життя та цілісність держави. Усі ми значно подорослішали, адже небайдужі до долі своєї країни та її людей".

"Гімназисти знову вирішили підтримати українських бійців, які перебувають в зоні АТО. Ми розуміємо, що наша сила в єдності і тільки разом ми переможемо".

Поробки діти робили власноруч, використовуючи українську символіку. В свої листи учні вклали всю душу та щирість, адже для них кожний воїн АТО – Герой України. У всіх гімназистів спільне побажання до воїнів: «Повертайтеся живими!».

Наталія Захарченко - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Ми зібрали всім класом кошти і купили на ці кошти солодощі, та вирішили оформити поверхню цієї коробочки найкращиміми побажаннями. Я хочу побажати, щоб всі воїни відчули хоча б трішки якогось домашнього тепла, домашнього прихистку".

Єлизавета Лакоза - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Я сплела ось такі 2 ляльки-мотанки, які символізують Україну. Їхнє довге волосся я заплела так, щоб їхня зачіска нагадувала літеру V - Вікторія, в перекладі з латинської мови - перемога. Тож усім нам перемоги!".

Марина Марус - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Мій хрещений також побував там, ми всі хвилювались за його команду. І в свій вільний час я зробила ось такі серденьки та писала на них побажання".

Данило Смолюк - учень Н.-Сіверської гімназії №1: "Це серденько - модульне орігамі. Я його робив 2 дні. Хочу, щоб моя поробка порадувала українського солдата. Буду щасливий, якщо це серце і тепло моїх рук зігріє душу українського героя. Воїни АТО для мене є прикладом, вони - мої герої".

Євген Турчик - учень Н.-Сіверської гімназії №1: "Я мрію про мир на землі. Я хочу, щоб моїм землякам було добре на фронті і щоб вони поверталися живими".

Участь в таких акціях підвищує у дітей дух патріотизму, згуртовує та додає віри у перемогу нашого народу. Гімназисти висловлюють подяку нашим захисникам і сподіваються, що цей прояв щирості та доброти зігріє солдатів.

f t g