Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У медичному училищі пройшов літературний конкурс читців

Автор Г.Король

У Н.-Сіверському медичному училищі пройшов, вже ставши традиційним, конкурс читців. Кожного року він неповторний, особливий. Так сталося і цього разу. Свої вірші майбутні медики присвятили темі "Україна". У конкурсі взяли участь представники кожної групи училища. Оцінювало конкурсантів компетентне журі.

 

Конкурс складався з двох турів. Перший тур - тематичний, присвячений сучасній неоголошеній війні на сході України, другий - улюблена поезія на вибір. Жоден учасник не залишився без пам'ятного подарунку, а переможні місця розподілилися наступним чином. 3 місце поділили одразу 3 учасники - Тетяна Римар, Віра Трамана та Тімур Сафаров, на другому місці - Тетяна Риковська, а найкращою стала Олександра Варапай. "Поезія - це музика душі в словах", - кажуть наші переможці.

 

 

Олександра Варапай - переможниця літературного конкурсу: "Перша тема нашого вечора - Україна. Сучасної України торкається кожен з нас. Готуючи, передивилась безліч фільмів. Тому дуже цікаве приймала до душі. Я звернула увагу на те, що історія співзвучна з нашою сучасністю, тому ця тема також зачепила мене ".

Тімур Сафаров - переможець літературного конкурсу: "Я вибрав вірші Василя Симоненка "Тітка Варка" і вірш без назви. Я вибрав ці вірші, тому що Симоненко один з найулюбленіших моїх поетів, я дуже обожнюю його поезію, його вірші. І ці вірші мені здалися актуальними на сьогодні".

Тетяна Риковська - переможниця літературного конкурсу: "Вірші, які пишуться зараз, набагато важчі і трагічніші, тому що те, що було рік тому, не можна порівняти з тим, що відбувається зараз. Сьогодні дуже багато смертей, лиха, горя і це все відображується у рядках віршів сучасних поетів. Якщо порівняти ту поезію, що була раніше, вона також відображала певні події. Але те, що відбувається зараз, набагато трагічніше і це відчувається у віршах".

Болюча тема війни нікого з присутніх не залишила байдужим, адже проникнуті болем патріотично віршовані строки сьогодні ранять душу кожного.

Неля Чугаєва - член журі: "Я вдячна керівництву, бібліотекарю медичного училища за те, що вже багато років у них проводиться такий літературний конкурс, як конкурс читців. І те, що сьогодні була обрана саме ця тема, говорить про те, що наша молодь небайдужа, прекрасна, переживає за країну і за людей. Всі вірші, які звучали, показували емоції, виразність, душу кожної людини, яка стояла на сцені".

Сповненими приємних і трішки сумних вражень залишають залу глядачі та присутні гості, адже поезія, яку подарували на цьому літературному вечорі учасники конкурсу, торкнула кожного за душевні струни.

f t g