Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Богдан Ільющенко – переможець Міжнародного турніру з боксу

Автор О.Лельотко

Н-Сіверський боксер, Богдан Ільющенко, на міжнародному турнірі, що проходив у Мінську, став переможцем у ваговій категорії 50 кілограмів. У змаганнях, які тривали 4 дні, брали участь більше сотні кращих боксерів з Білорусії, Росії, Грузії та України.

 

Наприкінці вересня у Мінську стартував Міжнародний турнір з боксу, присвячений пам'яті Почесного майстра спорту СРСР, Заслуженого тренера Республіки Білорусь, Володимира Ботвинника. У ньому брали участь більше 100 юніорів 1999-2000 р.н. різних вагових категорій. Білорусь, яка проводила змагання представила 7 команд, Росія - 4, Україна та Грузія по 1. Честь нашої держави на мінському ринзі захищали 4 боксери з Чернігівщини. Н.-Сіверський спортсмен Владислав В'язовик боксував у вазі 70 кг. Свій перший бій наш земляк провів з чемпіоном Грузії. Після 3 непростих раундів за розділеним рішенням суддів, перемогу здобув грузин, який згодом став переможцем турніру у свої вазі.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "У бою Влад начебто не програв, але постійна економія себе, тому що він до вересня боксував по формулі: юнаки 3 раунди по 1,5 хвилини, а тут вже перехід в юніори і 3 по 2. Правильно розподілити свої сили не на 1,5 хвилини, а на 2 в раунді. Ця економія призвела до того, що 1 суддя віддав перевагу Владу, інші грузину".

Другий Н.-Сіверський боксер Богдан Ільющенко боксував у ваговій категорії 50 кг. За словами тренера, Богдану пощастило з жеребкуванням. Він одразу потрапив у півфінал. Свій перший бій на мінському ринзі наш спортсмен завершив достроково.

Богдан Ільющенко - боксер: "На Міжнародному турнірі в Білорусії, я представляв команду України у ваговій категорії 50 кг. Провів 2 поєдинки: у першому поєдинку зустрівся з боксером з Білорусії. Бій був для мене неважким - все закінчилося в 2 раунді. В 2 бою я зустрівся з боксером з Росії, бій був складнішим, але я його виграв з рахунком 3:0. По завершенню поєдинку, я отримав золоту медаль та був нагороджений кубком за 1 місце та статуеткою "За волю до перемоги".

Ще одну медаль для команди, що представляла Україну, здобув чернігівський боксер.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Срібну медаль здобув Костючок Вадим у ваговій категорії 75 кг, який переміг своїх супротивників з Росії та Білорусії, та програв чемпіону Грузії Канделакі - відомому спортсмену у них. Його батько був присутній Георгій Каделакі - це чемпіон світу, призер олімпійських ігор. Такий цікавий фінальний бій був".

Загалом же, українська збірна, яка складалася з 4 юнаків, здобула 2 нагороди: золоту та срібну медалі. Враховуючи рівень змагань та кількість учасників, наші спортсмени гідно представили свою державу.

f t g