Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Патріотичне виховання

Автор В.Мельник

Патріотами не народжуються - ними стають, формування істинного українця має відбуватися на основі культури, мови, мистецтва. Але, нажаль, в мирний час загроза військового втручання на територію держави, тому так важливо формувати у молоді почуття обов'язку  у будь-який момент стати на захист своєї Батьківщини. Відділ прикордонної служби "Вороб'ївка" бере активну участь у вихованні майбутніх захисників України, особовий склад власним прикладом показує усю важливість та відповідальність служби військового.

 

У переддень найбільшого християнського свята Великодня військові відділу прикордонної служби "Вороб'ївка" зустрічали в себе дорогих гостей, майбутніх воїнів, захисників рідної землі - учнів ЗОШ села Авдіївка, Сосницького району.  Разом із головою сільської ради Анатолієм Адаменком діти привезли прикордонникам солодкі подарунки, адже у той час, коли Україна готується до свята, воїни стоять на варті порядку, спокою і миру своїх співвітчизників. Та метою візиту майбутніх бійців стало ще й бажання побачити на власні очі, яка вона служба військового, в час для України, коли слова «воїн» та «патріот» стали як ніколи близькими. Військові відділу прикордонної служби "Вороб'ївка" сприяли вихованню в молодого покоління тих найкращих якостей, якими має володіти майбутній прикордонник: сміливість, сила, впевненість у собі і найголовніше - любов до Батьківщини, рідної землі, заради якої не пошкодують сили, сну і навіть життя. Але щоб захищати свій народ,  потрібно вміти тримати в руках зброю, бути швидким, розумним та хитрим, аби прорахувати кожен крок порушника, вміти водити машину і, звичайно ж, чистити картоплю, адже голодний воїн до бою не годиться. Навіть під час посту бійцю, за біблійними законами, дозволяється їсти скоромне, щоб раптом не впасти не від кулі, а від голоду,  щоб міцно тримати автомат.

Віталій Кучерявий - начальник відділу прикордонної служби "Вороб'ївка", старший лейтенант: "Це автомат учбовий, він такий самий як бойовий, тільки йому зробили так, щоб він не стріляв. Бойова дальність - 1500 метрів, початковий виліт кулі - 900 м/с".

Собака друг людини, але, мабуть, ні для кого він не буде таким потрібним та надійним товаришем, як для прикордонника, швидкість та спритність собаки допомагає воїну під час затримання найхитрішого та найпідступнішого злочинця.

Після важкої служби настав час скоштувати солдатської каші. Як це смачно їсти з одного котла разом із справжніми військовими, після такого насиченого дня, що залишив море вражень завдяки гостинності воїнів-наставників, їх бажанню передавати свої вміння майбутнім поколінням на благо держави!

Віталій Кучерявий - начальник відділу прикордонної служби "Вороб'ївка", старший лейтенант: "Ми сьогодні запросили учнів Авдіївської сільської ради Сосницького району з метою їх виховання в дусі патріотизму, прищеплення їм патріотичних якостей. Мої військовослужбовці відділу прикордонної служби "Вороб'ївка" передали їм прикордонні традиції і показали їм затримання навчального порушника державного кордону та неповне розбирання - збирання автомату Калашнікова. Також пригостили їх солдатською кашею в польових умовах з казанків , так як їли наші діди і прадіди, щоб відчути військові традиції".

Дивлячись на патріотизм сьогоднішніх наших воїнів, на запал та сміливість юних послідовників, країна може бути спокійна за своє майбутнє, майбутнє свого народу.

f t g