Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Колекція грамот Чайкинського НВК поповнилася ще одним дипломом

Автор Г.Башта

Питання були складні, на логічне мислення, але я впорався, так сором'язливо і лаконічно розповів нам про свою перемогу учень 9 класу Чайкинського НВК Богдан Лунь. Хлопець зайняв 3 місце на обласному турі олімпіади з історії, яка проходила в Чернігові. За словами Богдана, готуватися він почав одразу, як тільки дізнався про свою перемогу в районному турі.

 

 

Богдан Лунь - учень 9 класу Чайкинського НВК: "Вчитель почав мене готувати дуже серйозно. Ми з ним вирішували всі завдання, які могли опинитися на тій олімпіаді, тому я думав, що до тієї обласної олімпіади я був готовий дуже серйозно. Для того, щоб брати участь в олімпіадах, треба ретельно готуватися, вчити історію і інші предмети і бути завжди впевненому в собі і в тому, що ти можеш перемогти".

Вірили в перемогу Богдана і вчителі, адже за словами директора школи Григорія Нємцева, весь вчительський колектив з поставленими завданнями у вихованні підростаючого покоління справляється. Тому і не дивно, що діти тут активні і цілеспрямовані. На момент візиту нашої знімальної групи до школи Ганна Васильцова, учениця 10 класу, якраз готувалася до захисту своєї дослідницької роботи у малій академії наук в Чернігові. Дівчина розповіла, що підготовка триває вже давно. Це останній день її роботи над презентацією, яку Ганна буде представляти у Чернігові.

Ганна Васильцова - учениця 10 класу Чайкинського НВК: "Тема моєї роботи - село Чайкине в роки окупації з 1941 по 1943 роки. Дану тему вважаю актуальною, бо наша держава, ставши на шлях формування демократичних засад і громадянського суспільства, повинна з повагою ставитися до тих, хто захищав і захищає наше спокійне сьогодення. Село Чайкине було спалено двічі, як ми це з'ясували у ході виконання нашої роботи, а також відомою особистістю, діяльність якої ми досліджували, став Йосип Гнатович Смолянський, відомий в районі підпільник. Ми також працювали над дослідженням його постаті і були з'ясовані нові певні докази щодо його особистості".

Під час підготовки матеріалу до ефіру, стало відомо, що Ганна Васильцова все ж таки виборола собі призове місце і отримала диплом ІІ ступеня малої академії наук.

f t g