Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Туристичний сезон у Н.-Сіверському взимку

Автор Г.Башта

Н.-Сіверський – прекрасне місто з багатою історією і чудовими пам'ятками, які користуються популярністю серед туристів, як з України, так із країн зарубіжжя. Історія Новгорода-Сіверського досить цікава. Проте найголовніше, за ради чого сюди варто приїхати, це, звичайно ж, знайомство з перлиною давньоруської літератури „Слово о полку Ігоревім”. Як розповіла нам Олена Вікторівна, звичайно ж відвідувачі в музеї є, проте не так багато як хотілося б.

 

 

Олена Бунак - старший науковий співробітник відділу давньоруської літератури музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім": "Прогнозувати, який же буде туристичний сезон у 2016 році зараз дуже складно, тому що рік тільки почався. Ще пройшов тільки один місяць - січень і як у нас прийнято називати зимові місяці тихим спокійним мертвим сезоном, але вже в січні місяці було проведено 9 екскурсій, музей відвідало 500 чоловік, переважно екскурсії замовляли на початку місяця, коли люди святкували новорічні та різдвяні свята".

Історична спадщина нашого міста справді вражає. А от чи добре знають новгород-сіверці архітектурні пам'ятки свого міста? Що вони можуть порекомендувати гостям міста для ознайомлення з історичною минувшиною?

На мій погляд найкраще було б відвідувати Успенський собор. Він не такий примітний як монастир, але там є також багато цікавих ікон, на які можна подивитися і вони дуже старовинні.

Да тут багато чого можна відвідати: і монастир, і Замкова Гора. Історичне місто одним словом. І туризм треба розвивати в нашому Н.-Сіверському, але ніхто не хоче цього робити.

На превеликий жаль, зараз у Новгороді-Сіверському туристичний бізнес не дуже розвинений, міська влада до цього часу мало уваги звертала на це. Та й бажаючих покращити ситуацію у цьому напрямку серед підприємців теж не знайшлося. Проте як зазначив Олег Бондаренко, міський голова, влада буде робити все необхідне для розвитку туристичної галузі і це стане одним з головних завдань у її роботі.

Олег Бондаренко - голова Н.-Сіверської міської ради: "Будь-які пропозиції ми приймемо, будемо сприяти розвитку туристичного бізнесу, тому що ми хочемо, щоб відвідувачі, які відвідують наше місто, вони залишали свої кошти у наших підприємців, купуючи у них їхню продукцію. Все це міська рада буде обов'язково підтримувати, сприяти в розвитку".

f t g